Güvenlikli İskele Üretimi Yapıyor

Güvenlikli İskele Üretimi Yapıyor

Güvenlikli İskele Üretimi Yapıyor
Satınalma Zirvesi

2016 yılında en hızlı büyüyen ilk 100 şirket arasında yer alan Yağmur İskele, TS EN 12810 standardına göre güvenlikli iskele üretimi yapıyor. Firma güvenlikli iskele sistemleri ile dış cephe uygulamalarında güvenli bir çalışma ortamı sunuyor.

Teknolojiye ve yeniliğe önem veren Yağmur İskele, sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’de 2016 yılında en hızlı büyüyen ilk 100 şirket arasında yer alan markanın başarısını, Genel Müdür Ümit Yağmur ile konuştuk.

Yağmur İskele, Türkiye’de 2016 yılında en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasında yer alıyor. Firmanız bu başarısını neye borçlu? Şu anda geldiğiniz nokta hakkında bilgi verir misiniz?

En başta şunu söylemeliyim; ülkemizin yükselen ekonomik profilinde en hızlı büyüyen ilk 100 şirket listesine girmek bizler için büyük bir övünç kaynağı. Ülkemizin bu yükselişine katkı sağlayabilmiş olmak, en temel ödevlerimiz arasındadır ve bunu da başarabilmiş olmaktan oldukça mutluyuz. Bu noktaya gelebilmek tahmin edebileceğiniz gibi çok kolay olmadı. İşimiz doğru hammadde tedarikiyle başlıyor, standartlara uygun üretimle devam edip, sahada bu ürünü pazarlamak ve satmak ile noktalanıyor. Bu sac ayaklarının tamamında başarılı olmak zorundasınız. Doğru hammadde ile üretimi gerçekleştirmek, kalitede standardı sağlamak, yeniliğe açık olmak ve gerçeklere dayanarak ürünü pazarlamak. Bu tamamen doğru kişilerin bir araya gelmesiyle oluşan bir ekibin işi. Başarı sırrımızı bu etapların her birinde ekip arkadaşlarımızın gerekli özveriyi göstermesi, işini sahiplenmesi ve bu çabalarımıza olumlu karşılık veren, bize güvenen değerli müşterilerimiz olarak görüyoruz. Geldiğimiz noktayı kendimize yeterli görmüyoruz. Hedefimiz; teknolojiye ve insana yatırım yapan, yeniliğe açık, istihdama katkıda bulunan, kaliteyi sürekli hale getirmiş, sektörde ciddi pazar payına sahip olan şirket profilimizi daha da yükseğe taşımak, sadece Türkiye’de değil dünyada bilinir olmak.

Haberin Tamamı ST Boya Yalıtım Dergisi'nin Nisan 2017 Sayısında
Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 06:05
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler