Ülker Golf, İdea ve Oracle`yi tercih etti

GOLF, İDEA VE ORACLE`Yİ SEÇTİ

Ülker Golf, İdea ve Oracle`yi tercih etti
Satınalma Zirvesi

Ürünlerinin tüketiciye ulaşması ile ilgili tüm süreçleri VisionPlus SFA çözümü ile yürüten Ülker Golf, satış ve bayi kanallarından gelen yeni talepleri hızla belirleyip karşılayabiliyor. VisionPlus SFA sayesinde aynı zamanda sahadan toplanan verilerle proaktif bir şekilde gerekli aksiyonları alma konusunda hızlı hareket edebilen Ülker Golf, yoğun rekabet yaşanan dondurma sektöründe avantaj sahibi oluyor.

Ülker Golf, bu süreçler esnasında oluşan ve toplanan tüm verileri daha etkin bir şekilde değerlendirebilmek hedefiyle “iş zekâsı” projesi başlattı. Bu noktadan itibaren farklı alternatiflerle bir arada İdea Teknoloji tarafından önerilen Oracle BI çözümü değerlendirildi.

Oracle BI’ın esnek ve ölçeklenebilir yapısı, kullanıcıya sunduğu üstün teknik özellikler ve VisionPlus uygulaması ile birlikte çalışma konusunda sağladığı avantajlar, çözümün Ülker Golf tarafından tercih edilmesinde belirleyici özellikler oldu.

İş Zekâsı projesi kapsamı boyunca yönetim kokpitlerinin tasarlanması, oluşturulan yapının son kullanıcılara açılması, raporlama altyapısının oluşturulması ve gerekli scriptlerin yazılması İdea Teknoloji tarafından gerçekleştirilecek. Proje sonunda operasyonel raporların VisionPlus üzerinden alınması sağlanmaya devam edilirken aynı zamanda Ülker Golf ve bayilerindeki çalışanların kurumsal analitik raporlara Oracle BI üzerinde hızlı bir şekilde ve görsel tekniklerle ulaşılması hedefleniyor.

http://www.haberortak.com

 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2009, 02:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler