SICK`ten 52 haftada 52 yenilik

SICK İNOVASYON MARATONU

SICK`ten 52 haftada 52 yenilik
Robot Yatırımları

Sensör ve kontrol çözümlerinde 2009 yılı için 50’den fazla yenilik planlayan SICK, ‘İnovasyon Maratonu 2009’un bir bölümü olarak, her hafta yeni bir ürününü piyasaya sürecek. Birincisinden elli ikincisine dek her bir yenilik, sadece birer ürün değil, sorunları zekice, verimli ve doğru bir şekilde çözecek yenilikler olup bu sayede müşteri için üstün avantajlar yaratılacak. 

Yıllar boyunca sensör sektöründe yenilikçi şirketlerden birisi olan SICK, en  yeni teknolojik bilgi ve süreçleri, yenilikçi ürünleri ve sistem çözümlerinde uyguluyor. Fabrika, proses ve lojistik otomasyonunda bir teknoloji ve pazar lideri olarak kabul edilen SICK tarafından gerçekleştirilen İnovasyon Maratonu 2009, şirketin üstün seviyedeki yenilikçiliğinin etkileyici bir örneğini oluşturuyor.
Yıllar boyunca SICK, yıllık satışlarının yaklaşık % 9’u ile ArGe’ye yatırım yapıyor ve çalışanlarının %10’undan fazlası ArGe’de yer alıyor. Yeni buluşların oranı ve üç yaşın altındaki ürünlerin sayısı 2007 yılında toplam % 34 rakamına ulaşmış. Şirketin pazardaki uygulama konusundaki uzmanlığı, SICK’teki gelişmelerle beraber, son derece sağlam ve kullanımı kolay ürünlerin üretilmesini sağlıyor. Bununla beraber müşterilerin yatırımları güven içinde korunuyor ve onlara üretim tesislerini kendilerine göre tasarlayabilecekleri veya değişen ekonomik koşullara göre adapte olabilecekleri esneklik sunuluyor.
 
DEÐİŞİM BİR GEREKLİLİK HALİNE GELDİÐİNDE FIRSATLARI DEÐERLENDİRMEK
SICK şimdiye dek, bu güçlü yönlerini pazara son derece mütevazı bir şekilde sunmuş ama İnovasyon Maratonu 2009 son derece dikkat çekecek şekilde tasarlanmıştır. Amaç, SICK’in müşterileriyle beraber, değişim bir gereklilik haline geldiğinde, fırsatları nasıl değerlendirebildiğini göstermektir.
Kampanya internet ve medyayla Avrupa çapında yayılacak. Klasik olarak maraton  42.195 kilometrelik bir mesafe boyunca koşulurken, SICK’in İnovasyon Maratonu 52 hafta boyunca sürecek.
Dolayısıyla başarmak isteyenlerin, hızlarını ayarlamaları gerekiyor. İnovasyon Maratonu’na ilgi duyanlar onu internetten, hafta hafta veya aşama aşama http://www.sick.com.tr/tr/fabrika/maraton/tr.html adresinden izleyebilir.

http://www.haberortak.com

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2009, 22:30
YORUM EKLE

Endütri 4.0

Robot Zirvesi

Dergiler
Partnerler