LANTEK sac işleme sektörüne yönelik CAD/CAM/ERP yazılımlarını TATEF 2009’da sergiliyor

LANTEK sac işleme sektörüne yönelik CAD/CAM/ERP yazılımlarını TATEF 2009’da sergiliyor

LANTEK sac işleme sektörüne yönelik CAD/CAM/ERP yazılımlarını TATEF 2009’da sergiliyor
Satınalma Zirvesi

Sac işleme sektörü için, CAD/CAM ve ERP çözümleri geliştirme konusunda küresel bir lider olan Lantek, TATEF 2009’da sac metal sektörüyle buluştu.
ITF İstanbul Fuarcılık tarafından CNR EXPO İstanbul’da düzenlenen ve sektörün en önemli fuarlarından biri olan bu organizasyon sayesinde makina, takım, metal işleme sistemlerini, aksesuarlar, ölçme cihazları ve CAD/CAM/ERP çözümleri sektörlerindeki birçok tedarikçi firma bir araya geldi.
Lantek, Türkiye’de kendi iştiraki olan Lantek Yazılım Tic. Ltd. Şti. tarafından temsil edilirken, Lantek Türkiye, 2007 yılından beri Bursa’da faaliyet gösteriyor ve Lantek firmasının dünya çapındaki sac metal, profil kesme ve punch makinalarına yönelik CAD/CAM/ERP yazılım çözümlerini Türkiye pazarına sunuyor.

LANTEK EXPERT V28 YAZILIMINDAKİ EN SON ÖZELLİKLERİ TANITACAK
İspanya Makina Üreticileri Derneği (AFM) tarafından desteklenen Lantek, TATEF 2009 fuarında misafirlerine son sürüm olan Lantek Expert V28 yazılımındaki en son özellikleri ve yenilikleri tanıtıyor.
Yeni sürüm olan V28 son derece güçlü ve kullanımı kolay, Lantek tarafından sunulan farklı çözümlerle tam entegrasyon sağlayan gelişmiş tasarım ve programlama teknolojisi kullanılan  yeni bir mimari üzerinde geliştirilmiş. Şirket Ar-Ge için, piyasa ve kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarını sürekli dikkate almanın yanında, önemli finansal, teknik ve insan kaynaklarını yazılım geliştirmeye adamış.

LANTEK EXPERT II V28 HANGİ YENİLİKLERİ İÇERİYOR?
Firmanın CAD/CAM yazılımının son sürümü, sac metal kesme ve punch makinaları için iş süreçlerini basitleştirirken, kaynakların daha optimize kullanılması ve kullanıcı verimliliğinin arttırılması amaçlanarak yapılmış, yerleştirme (nesting) hız ve kalitesindeki iyileştirmeler dahil olmak üzere çok önemli yenilikler içeriyor.

LANTEK EXPERT III V28, ÜRETİM SÜRECİNİN TAM BİR KOORDİNASYONUNU SAÐLIYOR
Lantek Expert III V28, ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımı, CAD/CAM sistemleri ile sorunsuz bir şekilde entegre olarak çalışarak bir sac metal işleme ortamında üretim sürecinin tam bir koordinasyon içinde olmasını sağlar. Sistem satış, maliyet hesabı, ürün yönetimi, bütçeleme, üretim, depolama, atölye, satın alma, bakım, proje ve belge yönetimi vb. modülleri içerir. Son sürüm olan V28’de, fason olarak şirket dışına verilen işlerin yönetimi ve .NET teknolojisi tabanlı gelişmiş bir teklif hazırlama aracı da dahil olmak üzere çok önemli yenilikler bulunuyor.

ÖZEL HAZIRLANMIŞ BİR ÇÖZÜM: LANTEK Flex3D BORU/PROFİL V28
Üç boyutlu (3D) sac metal parça dizaynı, sac metal bükme ve boru, profil kesmek ve delme için özel hazırlanmış bir çözüm olup otomatik katlama ve açma özellikleri yazılımın kullanımının kolay ve yaratıcı olmasını sağlıyor. SolidWorks®, Solid Edge® ve Autodesk Inventor® ile sorunsuz entegrasyon ürünün esnekliğini arttırıyor.

Bu tür organizasyonlara katılma kararını, İspanya Makina Üreticileri Derneği (AFM) ile işbirliği içinde alan Lantek, bu etkinliklere katılım ile uluslararası varlığını ve marka bilincini artırmayı ve takviye etmeyi amaçlıyor. Çünkü uluslararası fuarlar yeni ürünleri ve hizmetleri sergilemek, sinerji ve iş olanakları yaratmak için mükemmel bir ortam sunuyor.

http://www.haberortak.com

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2009, 21:05
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler