EMC`den talebe göre özel üretim imkanı

TALEBE GÖRE ÖZEL ÜRETİM

EMC`den talebe göre özel üretim imkanı
Satınalma Zirvesi

1990 yılından bugüne kadar, E.MC pnömatik, tamir takımları, alüminyum ekipmanlar,  işlenmiş plakalar ile plastik parçalar üzerine çalışmaktadır. Bugün E.MC markası altında, pnömatik silindirler,  yönlendirme valfleri, solenoid vana grupları, şartlandırıcılar, pnömatik bağlantı rekorları/ fitting ekipmanları, poliamid ve poluretan hortumlar, hava tabancaları ve her türlü ölçüm cihazlarını üretmektedir. Standart üretimleri ile birlikte müşteri talepleri doğrultusunda her ürün grubu için ÖZEL ÜRETİM  imkanı da sunmaktadır. 

E.MC Pnömatik ürünleri,  makine tasarımları için ihtiyaç olunan ürün gruplarının tamamını üreticilere eksiksiz olarak sunmaktadır. Basınçlı havanın temini noktasından başlayarak, ihtiyaç duyulan özelliklere göre  havanın şartlandırılması, poliamid ve poliüretan hortumlar aracılığı ile taşınması, hassas ayar sistemleri  ile yönlendirme valfleri üzerinden silindirlere taşınması E.MC ürünleri ile daha güvenli ve uzun ömürlüdür.

 Filtre, regülatör  ve yağlayıcı kombinasyonlarından oluşan E serisi ve AB serisi şartlandırıcılar 5u – 40u arasında filtreleme yaparlar. Max 15 bar basınç altında, hava içerisindeki suyu ayırırken, istenilen basınç ayarı ile birlikte yeterli yağlama sağlayacaktır.  

M5 – 1” ölçülerinde standart ve  >1” - 2” ölçüleri için sipariş üzerine ATEŞ A.Ş. stoklarında bulunan ürünlerini pazara sunmaktadır. 

Otomasyon sektörü haberleri için -tıklayın-

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2012, 17:59
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler