CAM Modası yeniden tanımlanıyor

CAM MODASI TÜRKİYE`DE

CAM Modası yeniden tanımlanıyor

 

SolidWorks’ün ödüllü distribütörü Armada Yazılım dünyada kullanılan son teknolojiyi imalatçılarla tanıştırmak için ürün gamına bir yenisini daha ekleyerek, Türk Sanayisine hizmetlerine devam ediyor. Bu amaçla tüm dünyada yaygın olarak kullanılan CAM çözümü WorkNC’nin Türkiye distribütörlüğünü alarak imalatçılara daha yüksek performansla işleme imkanı sunuyor.

CAM konusunda 2 eksenden 5 eksene kadar işleme imkanı sunan WorkNC dünyada otomotivden elektroniğe, kalıptan medikale kadar 10’u aşkın ana sektörde yüzlerce referansla şimdi de Türk imalatçılarına Armada Yazılım güvencesiyle çözüm sunuyor. WorkNC, dünya’da Mercedes Benz, Fiat, Ford, Toyota, Mclaren, Samsung, Braun, Toshiba, Honda gibi onlarca ana sanayici yanında özel makina ve kalıpçıların da en yaygın kullandığı CAM yazılımı olarak dikkat çekiyor.

ANA FONKSİYONLARI...
WorkNC’nin ana fonksiyonları arasında entegre CAD ve analiz, yüksek performanslı CAM fonksiyonları, güçlü optimize edilmiş CAM takım yolu,  akıllı 2 ve 2,5 eksen takım yolu, otomatik ve simültane 5 eksen takım yolu gibi özellikler yer alıyor. Bunların yanında büyük kalıplarda performans artışı ve hesaplama hızı artışı sağlıyor. Japonya’da Pazar lideri olan ve Amerikan Merkez bankasının da kullandığı WorkNC Türkiye’de Armada Yazılım güvencesiyle ve kullanım kolaylığıyla imalatçıların çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Tüm otomasyon haberleri için -tıklayın-

Son dakika haberleri için -tıklayın-
 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2010, 06:00
YORUM EKLE
Dergiler
Partnerler