Autonics Türkiye’de üstün teknik gücünü yakından hissettirecek

Autonics Türkiye’de üstün teknik gücünü yakından hissettirecek

Autonics Türkiye’de üstün teknik gücünü yakından hissettirecek
Satınalma Zirvesi

Firma, sayısı 5000’i aşan çok çeşitli ve kaliteli ürünü uygun fiyatlarla sunarak müşterilerinin maliyet tasarrufu yapmalarını ve üretim artışını sağlamalarını hedefliyor.

Kuruluşu 1977 yılına dayanan ve 2009’da 32. yılını dolduracak olan; sensör ve kontrol cihazları alanında 30 yılı aşkın teknik tecrübesi ve ürünlerini temel alarak dünya pazarında büyük bir başarıyı yakalamış bulunan Autonics firması, 2017 yılında küresel ilk 10’a girme hedefiyle Asya, Orta ve Güney Amerika ile Avrupa bölgelerinde 10 adet şirket ve şube kurarak başarıyla bu pazarlara giriş yapmış. Bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Autonics, 2009 yılında Autonics Türkiye şirketini kurarak Türkiye’de de üstün teknik gücünü ve çeşitli ürünlerini sergilemek hedefinde...
Bu gayretlerinin, müşterilerine daha da yakın bir noktadan onlarla beraber çalışmak için iyi bir fırsat olacağına inandıklarını belirten firma yetkilileri; sayısı 5000’i aşan çok çeşitli ve kaliteli ürünü uygun fiyatlarla sunarak müşterilerinin maliyet tasarrufu yapmalarını ve üretim artışını sağlayacaklarını söylediler. Bu gayretlerinin, Türkiye sanayisinin gelişimine de katkıda bulunacağına inandıklarını kaydeden yetkililer; Autonics firması olarak, müşterilerinin memnuniyeti için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2009, 08:30
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler