Alsecco bayileriyle biraraya geldi

ALSECCO`DAN BAYİ TOPLANTISI

Alsecco bayileriyle biraraya geldi
Satınalma Zirvesi

Projede mimari açıdan yaratıcı, çevreyle uyumlu, aynı zamanda sağlam ve fonksiyonel dış cephelerin oluşturulmasında, sınırsız teknik malzeme portföyü ve tecrübeli kadrosuyla şantiyenin en büyük yardımcısı konumunu devam ettiren Alsecco’nun bayi toplantısına Türkiye’nin dört bir yanından 70’i aşkın bayi katılım gösterdi.
   
Alsecco bayi toplantısı Betek Satış Başkanı Metin Ülkü’nün açılışı ve genel Betek tanıtımının ardından Betek Yalıtım Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk’un ülkemizdeki dış cephe pazarına dair genel bilgi ve verilerin paylaşılmasıyla devam etti.

SEKTÖRDE FARKLILAŞMANIN ÖNEMİ AKTARILDI

Alsecco Satış ve Pazarlama Müdürü Bulut Uzun ise gerçekleştirdiği sunumda, dünyada, Avrupa’da ve ülkemizdeki gelişmeleri, trendleri aktararak sektörde farklılaşmanın önemine ve gereğine değindi. Uzun; Alsecco’nun 2012 yılı beklentilerini, hedeflerini bayileriyle paylaştı. Bayi toplantısının ikinci günü yeni ürün tanıtımlarının yapılması, eğitmen Hakan Ömer Gider’in stiller ve iletişim başlıklı sunumu, çeşitli takım oyunları ve akşam yapılan gala gecesinde 2011 yılında dereceye giren bayilere ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.  

Alsecco, güvenilir dış cephe tekniklerini, tasarım özgürlüğü olan geniş kapsamlı danışmanlık hizmetlerini ve sayısız uygulama referanslarından edindiği tecrübelerini, üstlendiği projelerde gelişmiş ısı yalıtım sistemleri ile birleştiriyor, uzman ekibi ve bayileriyle önemli projelerin iş ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor…

Tüm inşaat haberleri için -tıklayın-

Son dakika haberleri için -tıklayın-

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2012, 19:20
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler