Netes Mühendislik Kalibrasyon Müdürü Orhan Filiz’in iş gündemi…

“Yenilikçi Çözümlerimize Devam Edeceğiz”

Netes Mühendislik Kalibrasyon Müdürü Orhan Filiz’in iş gündemi…

Dışa bağımlılığı minimuma indirme vizyonuyla çalışmalarını yürüten Netes Mühendilik, distribütörlüğünü yaptığı 40’a yakın test – ölçüm markasının satış hizmetleri dışında cihazların teknik servis ve kalibrasyon çalışmalarını da yürütüyor.


Netes Mühendislik Kalibrasyon Müdürü Orhan Filiz, ST Otomasyon Dergisi’ne verdiği röportajda 2019 yılı gündemlerini anlattı. Filiz, “Müşterilerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.” dedi.


"TEKNOLOJİYE ÖNEM VERİYORUZ"


Teknolojik gelişmelerin Türkiye’de en hızlı ve etkili entegrasyonunu sağlama konusunda yoğun bir şekilde çalıştıklarının vurgusunu yapan Filiz, “Sektörün en eski ve öncü firmalarından olarak teknoloji konusunda gösterdiğimiz bu hassasiyet bizi diğer firmalardan ayrı kılan en önemli özelliğimiz.” açıklamasında bulundu.


“YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ”


Filiz, yaptıkları çalışmalarda en önem verdikleri hususun Türkiye’nin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmak olduğunun altını çizdi. Filiz, bundan dolayı temel üretim alanları, haberleşme teknolojileri, savunma sanayi ve otomotiv gibi Türkiye’nin hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi çözümleri ile müşterilerine hizmet vermeyi 2019 yılında da sürdüreceklerinin vurgusunu yaptı.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 11:42
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Enerji Zirvesi

Dergiler
Partnerler