Delta`nın yetkili satıcısı ARTronic oldu

ARTRONİC - DELTA İŞBİRLİÐİ

Delta`nın yetkili satıcısı ARTronic oldu
Satınalma Zirvesi

ARTronic Genel Müdürü Hakan İŞCEN, kuruluşunun 15. yılına yaklaşırken bu büyük iş birliğini, kendisini bu günlere getiren müşterileri ve çözüm ortakları ile paylaşmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. "Delta Group, 1.200.000m2 alana yayılmış tesislerinde 70.000`i aşan çalışanı ile bilgi işlem, otomasyon, telekom tipi güç kaynakları ve UPS konusunda dünyanın en büyük üreticilerinden biridir. Solar panel üretiminden LED aydınlatma sistemlerine, otomotiv elektroniğinden IT ve telekom tabanlı komponent üretimine kadar geniş ürün yelpazesi ile 2008 yılında 5,8 milyar dolar global satış cirosuna ulaşmıştır. Delta Group, kendi bünyesinde kurduğu TUV ve CE kalite belgelerini veren laboratuarları ile pek çok dünya markasının "Green Partner" `ı olarak üretimine devam etmektedir."
ARTronic, CeBIT Bilişim Eurasia 2009 Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı`nda 3.salon Stand A17`de bu yıl yepyeni ürünleri ile "İşimiz; Güç!" temalı çözüm odaklı standında yerini alıyor.
 
ARTronic, Delta ARTronic ürünlerini ilk kez CeBIT Bilişim Eurasia 2009 Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı`ndaki "İşimiz; Güç!" temalı çözüm odaklı standında tanıttı.

http://www.haberortak.com

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2009, 19:00
YORUM EKLE

Solaredge

Solaredge

Dergiler
Partnerler