ARTronic UPS, Ziraat Bankası`nda

ARTRONIC ZİRAAT BANKASI`NDA

ARTronic UPS, Ziraat Bankası`nda
Satınalma Zirvesi

Bu yenileme projesi kapsamında toplam 1385 şubede, 2000`e yakın adette 3-6-10-20 kVA güçlerindeki ARTronic UPS`lerin montajı ve teslimi gerçekleştirildi. Ziraat Bankasının tercih ettiği ARTronic Titanium Serisi UPS`ler, DSP mikroişlemci kontrollü yüksek güvenirliğe sahip olup, grafik LCD ekran ve dokunmatik kontrol paneli ile "kullanıcı dostu" olan bir ergonomik tasarım sunuyor.

ARTronic’in, kesintisiz güç kaynakları ile birlikte sağladığı SNMP modülü ve yazılımıyla, bankaya şubelerdeki tüm ARTronic Titanium UPS`leri ağ üzerinden, tek merkezden izleme ve kontrol olanağını da sağlıyor. Bankanın ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmeye de imkan tanıyan yapı sayesinde, Ziraat Bankasının teknoloji şirketi Fintek tarafından, banka kullanıcılarının bilgilendirilmesini ve donanım arızalarının önüne geçilmesini sağlayan yeni bir uygulama da geliştirilerek kullanıma alındı.

ARTronic, ARTon Titanium Serisi`ne CeBIT Eurasia Bilişim 2009 Fuarı`nda da yer verdi. Tüm ürünler standda aktif olarak sergilendi. Ziyaretçilerin uygulamalı olarak, ürünlerin tek bir monitör üzerinden uzaktan izleme yönetimini de gerçekleştirmesi sağlandı.
 

http://www.haberortak.com

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2009, 13:00
YORUM EKLE

Solaredge

Solaredge

Dergiler
Partnerler