Yanmaz Cepheler Önem Kazanıyor

Yanmaz Cepheler Önem Kazanıyor

Yanmaz Cepheler Önem Kazanıyor
Satınalma Zirvesi

“Saray Alüminyum, SARAY A2Yanmazlık Sınıfı Alüminyum Kompozit Panelleri ve Giydirme Cephe Sistemleriyle yapıları“güvenlik” ve “estetikle” giydiriyor.”

Saray Alüminyum, projeye özel olarak geliştirilen giydirme cephe,bondingli cephe, panel cephe ve kapı pencere sistemleri ve alüminyum kompozitpanelleri ile mimar ve tasarımcılara estetik, güvenlik ve ısı yalıtımının önplanda tutulduğu yaratıcı ve özgün binalar yapmak için sınırsız fırsatlar sunuyor.Avrupa Birliği’nin Türkiye’de de geçerli olan ve 21,5 metreden daha yüksekbinalarda uygulanması zorunlu kılınan “Yangın Koruma” yönetmeliğine uygun TS EN 13501-1 standardına göre A2 s1d0 yanmazlık sınıfındaki SARAY A2 alüminyum kompozit panellerin ülkemizde ilküretimi Saray Alüminyum tarafından 2012 yılında gerçekleştirilmiştir. Tamamıalüminyumdan imal edilen bu kompozit panellere ilave olarak, bu kez 2014yılında Mineral Dolgulu A2 Kompozit Panel üretimini Türkiye’de yine ilk olarak SarayAlüminyum gerçekleştirmiştir.

 

İspanya’dan GüneyAfrika’ya yenilikçi ve çevreci ürünler

Geliştirdiği yenilikçi ve öncü iç ve dış cephe çözümleri ile 1980yılından bugüne inşaat sektörüne hizmet veren ve geleceğin mimari yapılarınıninşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Alüminyum, Ar-Ge dehası ve çevreci ürünleriyledikkat çekiyor. Türkiye’deki üretimi ilk kez Saray Alüminyum tarafındangerçekleştirilen Saray Alüminyum Kompozit Panelleri ve Saray AlüminyumMimari Sistemleri, İspanya’dan Güney Afrika’ya, toplam 55 ülkeye ihraçediliyor.

1980 yılından bugüne, alüminyum ekstrüzyon ürünleri ve yüzey işlemleri konusundafaaliyet gösteren Saray Alüminyum,  2005yılından itibaren, PVC Kapı ve Pencere profilleri ve 2008 yılından itibarenalüminyum kompozit panel üretimi gerçekleştiriyor.

Alüminyum ekstrüzyon ürünleri (profil) çeşitleri, mimari sistem ürünlerive mühendislik ürünleri olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır. Saray, mimarisistemler çatısı altında sürekli yeni ürünler geliştiriyor. Bu ürünlergeliştirilirken ısı, ses, enerji verimliliği ve daha geniş alan görme gibi konular dikkate alınıyor.Saray mimari sistemlerin öne çıkan ürünleri; Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri,Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Çatı,Işıklık Sistemleri, Sabit, Kayar ve Katlanır Güneş Kırıcı Sistemleri’dir.

Saray Alüminyum, mimarisistemlerin yanında, makina ve elektrik sektörlerinin ihtiyacı olan çeşitlişekil ve büyüklükteki sanayi profilleri, standart kesitli profiller ve borularıda üretiyor.

 

 

 

 

Saraypen ve Sarplasmarkası altında 2005 yılında Pvc Kapı ve Pencere sistemleri üretimine başlayanSaray Alüminyum, bu ürün grubunun yaklaşık % 98 ini ihraç ediyor.

Uluslararası pek çokönemli fuara katılıp ürünlerini sergileyen Saray Alüminyum, 6-10 Kasımtarihlerinde Fransa’da, 21-24 Kasım tarihlerinde Dubai’de, 23-27 Kasımtarihlerinde Fas’ta, 29 Kasım - 1 Aralık ve 16-21 Ocak tarihlerinde Almanya’dadüzenlenecek olan “Yapı ve İnşaat” fuarlarına katılım gösterecek.

 

Dev projelerin tercihiSaray Alüminyum, profil ve panel ürünlerine EN 15804 Avrupa normu uyumlu EPDbelgelerini alarak sektöründe bir ilke imza attı

Yerli ürün kullanarak ortaya çıkardığı panellerlekalite ve performans açısından tam not alan Saray Alüminyum, yapı sektöründekiyenilikleri ile bir ilke daha imza attı. Saray Alüminyum, bugüne kadarsektördeki üstün kalite ve standart belgelerine, The International EPD Systemaracılığı ile uluslararası kapsamda yayınlanan ve tüm pazarlarda geçerli olanPVC ve Alüminyum profil ve Alüminyum kompozit panel ürünleri için almaya hakkazandığı EN 15804 Avrupa normu uyumlu “Çevresel Ürün Beyanı – EnvironmentalProduct Declaration (EPD)” belgelerini ekledi.

 

İstanbul ve Çerkezköy’deki tesislerinde toplam 90.000 metrekare kapalı alanda üretimyapan Saray’ın, A2, B1 ve B2 yanmazlık sınıfı Alüminyum Kompozit Paneller (EPDKayıt No:S-P-00834), Alüminyum Ekstrüzyon Profil (EPD Kayıt No:S-P-00833), vePVC Profil (EPD Kayıt No:S-P-00832) ürünlerine EPD belgesi alan Saray, sektörünön safındaki konumu ve çevreye duyarlı sorumluluk anlayışı ile Avrupa’da veTürkiye’de farkındalık yaratıyor. TS standartlarına göre A2, B1 ve B2 yanmazlıksınıfında her biri inovatif birer ürün olan Saray Alüminyum Kompozit Panelleri,Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri ve PVC Kapı & Pencere Profilleri yüksekkalitesi, kalite sertifikaları ve EPD belgeleri ile inşaat sektöründen en fazlatercih edilen markalar arasında yerini alıyor.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 12:22
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler