banner1013
x

Nodosa Shipyard’ın en büyük balıkçı gemisi güvende

Nodosa Shipyar’ın inşa ettiği en büyük balıkçı gemisi Argos Cies’in elektrik montajları ve hidrolik sistemi Roxtec geçişler ile yalıtıldı.

Nodosa Shipyard’ın en büyük balıkçı gemisi güvende
EndüstrideAra4

İspanya’nın Pontevedra kentinde yer alan Nodosa tershanesinin inşaa ettiği en büyük balıkçı gemisi tarihi bir gün yaşattı. Tersanenin inşa etmiş olduğu en büyük balıkçı gemisi olduğu için Argos Cies gemisinin suya indirildiği 17 Ekim’de Nodosa tersanesinde bir şenlik havası oluştu. Gemi, Falkland Adaları'nın yakınlarında kalamar avlamak için yola çıkmaya hazırlanıyor.

Armadora Pereira ve Argos Group'un sahip olduğu Jupiter Fishing Company şirketinin sahip olduğu Argos Cies’in sahip olduğu elektrik montajları ve hidrolik sistemlerin tümü Roxtec geçişleri ile yalıtılarak güvence altına alındı. 

Nodosa Tersanesinin Elektrik Bölümü Yöneticisi Alain Rosales Quintela proje sonrası şu açıklamada bulundu: "Daha önce başka bir modüler yalıtım sistemi kullanıyorduk fakat birkaç yıl önce Roxtec çözümlerini tercih ettik, şuan ise çözümlerden çok memnunuz. Montaj ekiplerimiz özellikle kolay ve esnek montajı sağlayan bu çözümleri oldukça beğeniyor.” 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 16:52
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler