banner1322
x

Vizörlü yüksek performanslı termal kamera

FLIR T840 kızılötesi kamera, elektrik tesisatına ve diğer termografi uzmanlarına hem içeride hem de dışarıda ekipmanı rahatça taramak ve gün boyu arıza belirtileri bulmak için tasarlandı.

Vizörlü yüksek performanslı termal kamera
Enerji Zirvesi

Elektrik tesisatına ve diğer termografi uzmanlarına hem içeride hem de dışarıda ekipmanı rahatça taramak için tasarlanan FLIR T840 kızılötesi kamera, gün boyu arıza belirtilerini bulmada da kullanılıyor. Entegre bir mercek vizörü ve 4 inçlik parlak renkli LCD ekranı sayesinde T840, aydınlık ve zorlu ışık koşullarında dışarıdan incelemeleri kolaylaştırıyor. 180 ° 'lik döner lens platformu ve düşünceli ergonomik tasarım, kullanıcıların ulaşılması zor kısımlardaki arızalanan parçaları hızlıca teşhis etmesine yardımcı oluyor. 

Ayrıca küçük hedeflerin daha uzak mesafelerden doğru sıcaklık ölçümünü sağlamak için 6 ° telefoto lens seçeneği mevcut.Cihaz, büyük alanları 464 x 348 çözünürlükle güvenli bir mesafeden taranmasını ve 180 ° dönen optik blok ile tam günlük denetimlerin zorluğunu azaltır.Doğru çağrının hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olmak için FLIR Vision Processing ™, MSX® ve UltraMax®'tan endüstri lideri görüntü netliği elde edilebilir. Ayrıca, alandaki bulguları düzenlemenize yardımcı olan hızlı raporlama özellikleriyle iş gününüzden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 19:27
YORUM EKLE

Endress

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını