banner1322
x

Projeleriyle gıda devlerinin hızlarını ve verimliliklerini artırdı

Gıda sektörü projelerinde Mitsubishi Electric ürünlerini tercih eden Geotek Otomasyon, sektör devlerinin üretim kapasitelerini artırabilmelerini sağladı.

Projeleriyle gıda devlerinin hızlarını ve verimliliklerini artırdı
Enerji Zirvesi

Otomasyon alanında önemli bir konuma sahip Mitsubishi Electric’in ürünlerini projelerinde tercih eden İzmir markası Geotek, markanın Endüstri 4.0 uyumlu ileri teknolojiye sahip otomasyon ürünleri sayesinde fabrikaların üretimlerine hız, esneklik ve verimlilik sağlıyor.

Proses, su, yem, enerji ve HES otomasyonu ve mekatronik çözümleri alanında hizmetleri bulunan Geotek Otomasyon gıda sektörünün öncü markalarına üretim kapasitelerinde artış yanında üretim zamanından tasarruf gibi birçok avantaj sağlamış oldu. Mitsubishi Electric’in İzmir Bayisi Geotek Otomasyon, markanın SCADA çözümünün otomatik halde PLC ve SCADA projeleri yaratabilen sihirbaza sahip arayüzleri ile geliştirme ve yapılandırma aşamalarında harcanan mühendislik sürelerinin önümli ölçüde azaltılmasını sağlıyor. Aynı zamanda yaşam döngüsü sürecince tesisin devam eden bakımını kolaylaştıracak standart bir yapı da sağlamış oluyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 20:50
YORUM EKLE

Endress

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını