banner1322
x

İŞBİR YATAK’TAN YENİ MAKİNA PARKI

İşbir Yatak, ürünlerindeki kaliteyi artırmak ve döngüsel ekonomiye destek vermek amacıyla yeni makina parkı yatırımı yaptı. Ayrıca yeni nesil teknolojileri de üretim hattına ekledi.

İŞBİR YATAK’TAN YENİ MAKİNA PARKI
Endüstrideara

İşbir Yatak, ürün kalitesini artırmak ve çevreye saygılı üretim yapmak amacıyla yeni makina parkı yatırımı yaptı ve yeni nesil teknolojileri üretim hattına dahil etti. Bu teknolojilerden biri olan su bazlı yapıştırma teknolojisi Viscostar Aqua Fixing bundan böyle markanın üretim hattında olacak. Bu teknoloji sayesinde uygulama işlemi kolaylaşacak, yapıştırma kabiliyeti yüksek olacak, ısıl işleminin ardından yüksek tutulum sağlayacak ve düşük sıcaklıklarda bile dayanıklılığını sağlayacak. 

ÇEVRE DOSTU MALZEMELER SEÇİLİYOR 

Sürdürülebilirlik kavramının altını çizen İşbir Holding CEO Metin Gültepe: “Üretim alanlarımıza kazandırdığımız Viscostar Aqua Fixing® Teknolojisi bir anlamda İşbir’in doğaya olan sorumluluğu ve vizyonunu ortaya koyuyor. Rebounded keçe gibi yüzde 100 geri dönüştürülmüş çevre dostu malzemeler zaten üretimimizde yer alıyordu. Bu gibi yeni nesil teknolojilerin üretim hatlarımıza dahil olması için çalışmalarımız devam edecek. Şu an ViscoStar grubu yataklarımızda kullanmaya başladığımız bu teknolojimizin önümüzdeki süreçlerde farklı yatak gruplarımız için de kullanılması planlanıyor.” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 09:04
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını