banner1322
x

YÜZDE 94 MEVSİMSEL MAHAL ISITMA VERİMLİLİĞİ SUNUYOR

Buderus üretimini yaptığı yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombisi Logamax plus GB022i'nin üstün uyumluluk özelliğine ve yüksek dayanıklılığıyla kesintisiz sıcak su ve ısınma imkânına işaret ediyor.

YÜZDE 94 MEVSİMSEL MAHAL ISITMA VERİMLİLİĞİ SUNUYOR
Enerji Zirvesi

Sahip olduğu özellikleriyle emsallerinden ayrışan Buderus Logamax plus GB022i'nin en önemli özelliklerinden biri 20 ve 24 kW kapasiteli modellerinin, 1:5 geniş modülasyon aralığının ve ErP direktifine uygun ölçülen %94 mevsimsel mahal ısıtma verimliliği ile her türlü sıcak su ihtiyacına cevap verebiliyor olması.

LCD EKRANA SAHİP

Logamax plus GB022i’nin 26 kW’a kadar çıkabilen sıcak kullanım suyu kapasitesine dikkat çekilen üründe, istenilen zamanlarda sıcak su kullanılabilinmesininn yanı sıra gelişmiş LCD ekranıyla tüm işlemlerin kolayca yapılabilmesine de işaret ediliyor. 36 kg’dan hafif olan kombinin kompakt tasarımının sağladığı avantaj ise kurulum ve bakım işlemlerini oldukça basitleştiriyor olmasıdır. Ön kısmından iç yapısına erişimin mümkün olduğu Logamax plus GB022i, bakım sırasında da zaman ve tasarruf sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2021, 17:30
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını