banner1322
x

ANALİTİK AKADEMİ PROGRAMI BAŞLATTI

Yıldız Holding, başlattığı Analitik Akademi programıyla çalışanların veri odaklı teknolojilerle adaptasyonun sağlanması hedefleniyor.

ANALİTİK AKADEMİ PROGRAMI BAŞLATTI
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Yıldız Holding, çalışanlarının veri odaklı teknolojilere adaptasyonunu desteklemek amacıyla "Analitik Akademi" programını başlattı. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Yıldız Holding Üst Yöneticisi Mehmet Tütüncü, hazırladıkları Analitik Akademi programı kapsamında çalışanlarının dijitalleşmeyle değişen iş dünyasına hızlı bir şekilde adapte olmasını hedeflediklerini söyledi. Tütüncü ayrıca veri okur-yazarlığı alanında entelektüel birikimlerine katkı sağlamayı istediklerine de işaret etti.

FARKLI EĞİTİM MODÜLLERİ VAR 

Yıldız Holding açıklamasına göre, ilk aşamada genç yeteneklere yönelik, "Analitik Akademi Data JOB" ile başlatılan program, "Data Navigators", "Data Champions" ve "Digital Transformers" gibi eğitim modülleriyle devam edecek. Yıldız Holding'in iş süreçlerinde optimizasyonu sağlamanın yanı sıra dijital teknolojilere hakim nitelikli iş gücüne zemin hazırlamak amacıyla öncelikle yeni mezunları dahil edeceği "Analitik Akademi Data JOB Programı"nın başvuruları açıldı. Bilgisayar, Endüstri, Matematik Mühendisliği, Matematik, İstatistik, Ekonometri gibi bölümlerden yeni mezunların başvurabileceği Data JOB Programı'nda, dijital teknoloji ve veri bilimi konusunda yetenekli gençlere Yıldız Holding'de kariyer imkanı sunuluyor. 16 Eylül'e kadar "http://mtstaj.co/datajob" adresine yapılacak başvurular ve takip edecek mülakatların ardından adaylar, Data Job programına kabul edilecek. Veri bilimi alanında uzman eğitmenlerin katılacağı programda kursiyerlere, veri bilimi temelleri, istatistik, modelleme, derin öğrenme, iş analizi, optimizasyon, proje yönetimi gibi konu başlıklarında 2,5 ay süreli eğitim verilecek.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 09:34
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını