Markaküpü

Şenyuva Alüminyum'dan Kosifler Oto ofis binasına çözüm

Şenyuva Alüminyum ve Facade Sistemleri, kaliteli ürün ve hizmetleri ile otomotiv sektörünün önde gelen ismi Kosifler Oto’nun İstanbul Kavacık’taki ofis binasına çözüm sundu.

Dergi

Kurulduğu günden bu güne kadar mesleki tecrübe ve bilgi birikimi ile yurt içi ve yurt dışında önemli projelere çözüm sunan Şenyuva Alüminyum, prestjli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Şenyuva Alüminyum ve Facade Sistemleri, kaliteli ürün ve hizmetleri ile otomotiv sektörünün önde gelen ismi Kosifler Oto’nun İstanbul Kavacık’taki ofis binasına çözüm sundu. Schüco Cephe Sistemi’nin ürünlerinin kullanıldığı projeye ürün ve hizmet kalitesi ile değer katıldı. 

DIŞ CEPHEDE KALİTELİ ÇÖZÜM

Cephe tasarımıyla dikkat çeken yapıya Şenyuva Alüminyum ve Facade Sistemleri, kaliteli ve hızlı çözümleri ile avantaj sağladı. Giydirme cephe uygulamalarını bitirip teslim ederek, yerel ve uluslararası piyasalarda çağdaş cam mimarisinin en zarif örneklerini meydana getiren Şenyuva Alüminyum, ortaya koyduğu güçlü performans ile sektörün duayen firmaları arasında yer alıyor. 
 

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler