banner1322
x

Zorlu projelerin tercihi Berdan Cıvata

Kalitesi ile öne çıkan Berdan Civata, geniş ürün gamıyla yalnızca yurt içindeki değil yurt dışındaki önemli projelerin de en önemli çözüm ortağı arasında yer alıyor

Zorlu projelerin tercihi Berdan Cıvata
Endüstri 40 Zirvesi

. Temelleri Mersi’nde atılan bugün Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alan Berdan Cıvata, gerek Ar-Ge çalışmaları gerekse üretimdeki kalitesi ile dünyanın da tercih ettiği marka. Bağlantı elemanları üretimindeki başarısıyla ismini duyuran Berdan Civata, inşaat sektöründen enerjiye kadar birçok farklı sektöre hizmet veriyor. Firma cıvata, saplamalar, somunlar, ankrajlar, bulonlar, gergi çubukları, rodlar, rondela ürünlerinin yanı sıra özel malzemeleriyle de hizmet veriyor.

YAVUZ SULTAN SELİM PROJESİNE ÇÖZÜM SUNDU

Mersin Teknopark bünyesinde 2014 yılında faaliyete başlayan Ar-Ge çalışmalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sunan firma, sunduğu yeniliklerle fark yaratıyor. Bugüne kadar birçok mega projede tercih edilen firmanın referansları arasında Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Habom projesi, Osmangazi Köprüsü de yer alıyor. 

Berdan Civata, bağlantı elemanları sektöründe lider, çalışanlarının memnuniyetini sağlayan, müşteri istek ve beklentilerini tam algılayabilen, çözüm ortağı firma olmayı hedefleyiyor. 

 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 18:07
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını