banner1322
x

TÜRKİYE’DE ÜRETTİĞİ ABD TEKNOLOJİSİNİ İLK KEZ İTALYA’DA SERGİLEDİ

Radyant ısıtma sistemleri alanında yüzde 65 pazar payı ile Türkiye’nin lider markası olan Çukurova Isı, Roberts-Gordon lisansıyla Türkiye’de ki fabrikasında üretmeye başladığı Blackheat borulu radyant ısıtıcıları ilk kez Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda sergiledi.

TÜRKİYE’DE ÜRETTİĞİ ABD TEKNOLOJİSİNİ İLK KEZ İTALYA’DA SERGİLEDİ
Enerji Zirvesi

Yüksek teknolojili radyant ısıtma çözümleri ile sektörünün öncü ve lider markası olan Çukurova Isı, 28 Haziran–1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen ve iklimlendirme sektörü özelinde dünyanın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda; çevreci, verimli ve yenilikçi ürünleri ile büyük beğeni topladı. 
Goldsun elektrikli ısıtıcıları, Goldun seramik plakalı radyant cihazları ve Silversun borulu tip radyant ısıtıcıları ziyaretçilerin beğenisine sunan Çukurova Isı, Roberts-Gordon lisansıyla Türkiye’de ki fabrikasında üretmeye başladığı Blackheat borulu radyant ısıtıcıları da ilk kez Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda sergiledi.

ROBERTS-GORDON'UN "AVRUPA ÜRETİM ÜSSÜ" OLDU

Çukurova Isı, 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve Orta Doğu distribütörlüğünü sürdürdüğü Amerikan Roberts Gordon LLC firması ile 2021 yılının son çeyreğinde Blackheat markalı borulu radyant ısıtma sistemlerinin imalatına yönelik lisans anlaşması imzalamıştı. Bu anlaşma ile Roberts-Gordon’un  “Avrupa Üretim Üssü” olan şirket, Roberts Gordon’un Blackheat marka ürünlerinin tamamını Türkiye’de üretip; AB ülkelerine, İngiltere’ye ve Türkiye’nin çevresindeki ülkelere ihraç etme hakkını da elde etmişti.

YÜZDE 94.6’LARA VARAN YANMA VERİMİ SAĞLIYOR

Yüksek verimlilik değerleri ile sektörde ön plana çıkan Blackheat borulu radyant ısıtma sistemleri, yüzde 94,6’lara varan yanma verimi sağlayarak, işletmelerin ve endüstriyel tesislerin ısıtmasında yüzde 50’lere varan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. 
İşletmelerde ve endüstriyel tesislerde ki enerji sarfiyatını düşüren Blackheat teknolojisi, bu sayede ısıtmadan kaynaklı karbon salınımını da düşürerek, iklim zararsız bir ekonominin gelişmesine katkı sağlıyor.  
 
 
 

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını