banner629
x

Kalıp ve iskele sistemlerini Hotel Show Africa fuarında tanıttı

İntek Kalıp ve İskele, Etiyopya ve Afrika Birliği'nin başkenti Addis Ababa'da düzenlenen Hotel Show Africa fuarına katılarak ürün ve sistemlerini tanıttı.

Kalıp ve iskele sistemlerini Hotel Show Africa fuarında tanıttı
Endüstri 4.0

Endüstriyel inşaat kalıp iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satışı, kiralanması ve satış/kiralama sonrası desteği konularında hizmet veren İntek Kalıp ve İskele, yurt içinde ve yurt dışında farklı organizasyonlarda hedef kitlesiyle buluşmaya devam ediyor. 

Son yıllarda inşaat sektörünün dış pazarda yeni gözdesi olan Afrika pazarına ihracat gerçekleştirmeyi hedefleyen İntek Kalıp ve İskele, buradaki faaliyetlerini arttırdı. Marka Etiyopya ve Afrika Birliği'nin başkenti Addis Ababa'da 27-30 Haziran tarihlerinde düzenlenen Addis Ababa'da düzenlenen Hotel Show Africa Fuarına katılım gerçekleştirdi. 
   

Farklı ülkelerden katılım gerçekleştirilen firmaların bir araya geldiği Hotel Show Africa Fuarında İntek Kalıp ve İskele, çevre ülkelerden gelen ziyaretçilerini ağırladı. 
İntek Kalıp ve İskele yeni teknolojilerini ve bu teknolojilerin alt yapı ve üst yapı projelerinin yapımına sağladığı avantajları ziyaretçilerine anlattı.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 19:16
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler