banner1322
x

AKG Gazbeton Ticarileşme Potansiyeli Ödülü’ne layık görüldü

TÜSİAD’ın tarafından gerçekleştirilen Sanayide Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri Ödül Töreni’nde Radyo Frekansı ile Tanımlama Teknolojisi’ni (RFID) kullanarak stok yönetimi projesi ile Ticarileşme Potansiyeli Ödülü’nü almaya hak kazanan AKG Gazbeton, başarısını bir kez daha taçlandırdı.

AKG Gazbeton Ticarileşme Potansiyeli Ödülü’ne layık görüldü
Endüstri 40 Zirvesi

Sanayide Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri Ödülleri Ankara Cermodern’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ticarileşme Potansiyeli Kategorisi’nde ödüle layık görülen AKG Gazbeton, iş ortağı ANKAREF ile birlikte geliştirdiği “RFID teknolojisi kullanarak stok yönetimi” konulu projesini gelecek yıl tamamlamayı amaçlıyor. 

“HIZLA GELİŞEN TEKNOLOJİNİN AVANTAJLARINI KULLANIYORUZ“

12 projeyle başvuru yapılan, sekiz bağımsız jüri üyesi tarafından değerlendirilen Sanayide Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri Ödülleri’nde AKG Gazbeton kendi kategorisindeki firmaları geride bırakarak ödülü almaya hak kazandı. AKG Gazbeton İşletmeleri Teknik Genel Müdür Yardımcısı Uğur Çelikkayalı, AKG Gazbeton İşletmeleri olarak, dijital dönüşüme ve sanayide dijitalleşmeye ayak uydurmak üzere yeniliklerin getireceği fırsatları öngörerek çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Dijitalleşmenin ve hızla gelişen teknolojinin avantajlarını kullandıklarını ifade eden Çelikkayalı, ANKAREF ile geliştirdikleri proje kapsamında açık saha stok alanlarında, üretilen ürünlerin stoklarının takip edilebilmesi, kalite hatası, eksik, fazla veya verimsiz ürünlerin anlık tespiti yapılabileceğini dile getirdi. Çelikkayalı, ullanıcıların yaşadığı problemleri çözmek üzere tasarlanan projeyle kalite ve teslimat süreçlerinde fonksiyonellik ön planda olacağını vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 17:43
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını