Danfoss’a Polonya’dan ödül

Danfoss'un iklim ve enerji sorunları konusunda yenilikçi düşünceye ve çözüm üretimine ilham vermek amacıyla gerçekleştirdiği #ETtalks uluslararası platformu ve konferansları Golden Clip ödülünü aldı.

Danfoss’a Polonya’dan ödül
Enerji Zirvesi

Danfoss, iklim ve enerji sorunları konusunda yenilikçi düşünceye ve çözüm üretimine ilham vermek amacıyla Engineering Tomorrow Talks (#ETtalks) etkinlik dizilerinde seçkin konuşmacı ve vizyon sahibi kişileri bir araya getirerek günümüz mühendisliğinden tasarım dünyasına yarını gözeterek ilham veriyor. Enerji ve iklim konularını uygulamacı, inşaat mühendisi ve şehir planlayıcılarının, ya da başka bir deyişle sözleri harekete dönüştürenlerin dikkatine sunan Danfoss global anlamda çözüm arayışlarına ışık tutuyor. 

POLİTİKACILAR VE İŞLETMELER ARASINDA KÖPRÜ

Engineering Tomorrow Talks (#ETtalks) projesi, Davos Dünya Ekonomi Forumu, İklim Zirvesi, NYC İklim Haftası veya TEDx'te sık sık mikrofon başına geçen uzmanların da katılımıyla geçtiğimiz Nisan ayında Varşova ve Kiev'de düzenlenen konferanslarla başlamıştı. Projeyle ilgili olarak konuşan Danfoss Grup İletişim Kıdemli Başkan Vekili Kenth Kærhøg, bu girişim, daha iyi bir yarın elde etmek için vizyon sahibi politika üreticileri ile işletmeler arasında köprü kurmanın yollarını gösteriyor.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 10:14
YORUM EKLE

Legrand

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını