banner1322
x

Yüksek teknolojili ürünler sunuyor

Endüstriyel otomasyon da kullanılan pnömatik ve elektrikli tutucular konusunda ciddi çalışmalarda bulunan Gimatic, sektöre esnek ve yüksek teknolojili ürünler sunuyor.

Yüksek teknolojili ürünler sunuyor
Robot Zirvesi

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan özel ürün ve sistem geliştiren Gimatic, pnömatik ve elektrikli tutucuların yanı sıra taşıma ürünlerinde de adından söz ettiriyor.Firmanın bu alanda geniş ürün gamı bulunuyor. Bu anlamda 2 çeneli açılı tutucular, 2 çeneli paralel tutucular,  3 çeneli tutucular, 2 çeneli radyal tutucular, genişlemeli tutucular, ID genişlemeli tutucular,  indeks tablaları pnömatik kızaklar, lineer kızaklar,  yiyecek endüstrisi için tutucular, temiz oda uygulamaları için tutucular gibi son derece geniş bir ürün gamını sektöre sunuyor.

Gimatic, plastik aksam, makina üretici ve entegratörleri ile de sürekli olarak işbirliğine içerisinde. Öte yandan firma, son on yıldır sadece taşıma ürünleri ve sensörler değil aynı zamanda plastik endüstrisi için de, çabuk değiştiriciler, merkezlemeli ve merkezlemeli olmayan yolluk tutucular, 2 çeneli paralel tutucular, 2 çeneli açılı tutucular, küçük tutucular, ID genişlemeli mikro tutucular, tek çeneli tutucular, pnömatik kesiciler, kızaklar, düz ve körüklü vantuzlar gibi çok geniş ürün yelpazesi geliştirmiştir.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 20:47
YORUM EKLE

Teknorob

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını