banner1339
x

Yüksek çözünürlüklü görüntü işleme sistemlerini tanıtacak

Wenglor sensoric electronic yüksek çözünürlüklü görüntü işleme sistemlerini ve Endüstri 4.0 için hazır çözümlerini tanıtacak.

Yüksek çözünürlüklü görüntü işleme sistemlerini tanıtacak
Endüstri 40 Zirvesi

Robotlu üretimin getirdiği en önemli avantajlardan birisinin, olası operatör ihtiyacının azaltılması ve insan hatalarının minimize edilmesi olduğunu söyleyen wenglor sensoric electronic Cihazlar Genel Müdürü Sinan Çakmakçı, “Bu aşamada Wenglor olarak robotik üretim hatlarına sağladığımız sensör ve görüntü işleme ürünleri ile robotik sistemlerin ihtiyacı olan duyuları olmayı hedefliyoruz. Nasıl insanın çalışmak için duyularına ihtiyacı var ise robotik sistemler de duyu olarak sensör ve görüntü işleme ünitelerine ihtiyaç duyuyor” dedi. Çakmakçı, Wenglor olarak amaçlarının başarılı robotik sistemler için gerekli olan sistemin başarısını garanti altına alacak algılama ve kontrol ürünlerini partnerlerine sağlamak olduğunun altını çizdi.   

KALİTE KONTROL VE ROBOTİK KAYNAK ÇÖZÜMLERİYLE YER ALACAK

“Tüm üretim sahalarında robotik sistemlerin kullanımı artarken, geniş ürün yelpazemizle farklı üretim alanlarında çok farklı birçok çözüm sağlayabiliyoruz” diyen Çakmakçı, “Wenglor olarak bu Zirve’de özellikle üretim aşamasında kalite kontrol ve Robotik kaynak uygulamalarındaki çözümlerimize odaklanma hedefindeyiz” şeklinde konuştu. wenglor sensoric electronic Cihazlar Genel Müdürü Sinan Çakmakçı, “Zirve esnasında 2 ve 3 boyutlu kalite kontrol çözümlerle beraber, dünya lansmanı Haziran ayında yapılan,  yüksek çözünürlüklü görüntü işleme sistemlerimizi ve Endüstri 4.0 için hazır çözümlerimizi tanıtmayı hedefliyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 12:44
YORUM EKLE

Omron 3

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını