Yenilikçi çözümlerini sergileyecek

Schmalz, 27-31 Mayıs’ta Almanya’da düzenlenecek Ligna 2019’da yenilikçi çözümlerini ve güncel vakum teknolojilerini sergileyecek.

Yenilikçi çözümlerini sergileyecek
Endüstri 40 Zirvesi

Vakum otomasyonu ve ergonomik taşıma çözümlerinin önde gelen firmalarından Schmalz, Almanya’nın Hannover şehrinde 27-31 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek Ağaç İşleme Teknolojileri fuarı Ligna Hannover 2019’a katılmaya hazırlanıyor. 

Endüstriyi ve ticareti bir araya getiren ve ahşap alanındaki en son gelişmelere ve trendlere sahne olan fuar, iki yılda bir düzenleniyor ve marangozları, mobilya üreticilerini ve ağaç işleri endüstrisinin temsilcilerini Hannover’de bir araya geliyor.

YENİ KATALOG HAZIR

Schmalz, fuar kapsamında ahşap ve mobilya endüstrisinde hem manuel hem de otomatik vakum kullanımı için güçlü sistemlerini, yenilikçi çözümlerini ve vakum kaldırma, tutma ve farklı teknolojilerini ziyaretçileriyle buluşturacak. 

Bütün masa tipleri ve çeşitli üreticiler için geniş bir bağlama ekipmanı yelpazesine sahip olan firma, fuarda farklı bağlama çözümlerini içeren 170 sayfalık yeni katalogunu da ziyaretçilerinin beğenisine sunacak. 

Firma, fuarda 15. salondaki A06 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 09:19
YORUM EKLE

Omron 3

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını