banner1322
x

Tutma sistemlerini ücretsiz, online seminerde anlatacak

Schunk Türkiye, Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle tutma sistemleri teknolojisini anlatacağı online seminerini 1 Nisan’da ücretsiz gerçekleştireceğini duyurdu.

Tutma sistemlerini ücretsiz, online seminerde anlatacak
Robot Zirvesi

Schunk Türkiye, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle online eğitime ağırlık veren firmalar arasına katıldı ve makina yükleme/boşaltma uygulamalarında tutma sistemleri teknolojisini anlatacağı online seminerini 1 Nisan’da ücretsiz gerçekleştireceğini duyurdu.

Firmanın tutucu, robot aksesuarları, döner ve lineer iş elemanı gibi ekipmanlarını ele alacağı seminerde; “Üretiminizde birim başına düşen maliyeti nasıl minimize edebilirsiniz?”, “Tezgahınızın çalışma zamanını nasıl daha verimli kullanabilirsiniz?”, “Aynı üretim hattı ve aynı ekipman ile farklı model ürünlerinizi üretme noktasında nasıl bir esneklik kazanabilirsiniz?” ve “Daha az hatalı üretim ile kalite artışını nasıl sağlayabilirsiniz?” gibi sorular yanıt bulacak.

Saat 10.30-12.00 arasında gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyenler firmanın yetkilileriyle iletişime geçebilecek. 

Katılmak isteyenler ayrıca bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarının yanı sıra verilen telefon numarasını arayarak da erişim sağlayabilecek. 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 19:23
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını