banner1322
x

SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ OLDU, COVID-19 BELGESİNİ ALDI

TSE’nin belirlediği Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Prosedürleri'ni harfiyen yerine getiren UNİROB, "COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi" almaya hak kazanarak robotik otomasyon sektörüne öncülük etti.

SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ OLDU, COVID-19 BELGESİNİ ALDI
Enerji Zirvesi

Endüstriyel robotlu otomasyon çözümleri sunan Bursa merkezli UNİROB Robotik Otomasyon, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belirlenen “Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Prosedürleri”ni harfiyen yerine getirerek Covid-19 Güvenli Hizmet belgesi almaya hak kazandığı bildirildi.

Aldığı belgeyle adını sektörün öncü firmaları arasına yazdıran firmadan konuyla ilgili yapılan açıklamada, üretim tesislerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı en üst düzey tedbirlerin uygulandığı bilgisine yer verilerek şöyle denildi: “TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesini alan öncü firmalardan biri olduk. UNİROB olarak, sağlık ve hijyene ne kadar önem verdiğimizi gösterebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.”

Üretim tesislerinde TSE'nin belirlediği prosedürlerin eksiksiz olarak yerine getirildiğine dikkat çekilen açıklamada, firmanın çalışma ve üretim alanlarının uygunluğu, yemekhaneler, dinlenme ve mola noktaları ile servislerde gereken düzenlemeleri yaptığı belirtildi.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 15:55
YORUM EKLE

Omron 2

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını