banner1339
x

SCHMALZ'DAN GIDAYA ÖZEL TUTUCU

Schmalz, endüstriyel robotların gıda sektörü uygulamalarına yönelik tasarladığı özel yeni tutucusu SFG ile gıda ürünlerinin standartlarına uyumluluk gösteriyor.

SCHMALZ'DAN GIDAYA ÖZEL TUTUCU
Endüstri 40 Zirvesi

CEM KARATAY - Schmalz,endüstriyel robotların gıda sektörü uygulamalarına yönelik tasarladığı özel yeni tutucusu SFG ile gıda ürünlerinin standartlarına uygunluk sunuyor.

Yüzeyleri pürüzlü ve hava geçirgenliği yüksek olan gıda ürünlerinin uygun gıda şartlarında taşınması için SFG gıda tutucusu, gıdaya uygun tasarlanmış ve temizlenebilen hijyenik tasarımı ile öne çıkıyor. 

Gıda ürünleriyle doğrudan temas için FDA uyumlu malzemeden yapılmış olan malzemesi de bu anlamda temasta hassas gıda ürünlerini zarar vermeden ve minimum yüzey basıncıyla taşınabilmesine imkan veriyor.

Kurabiye, gofret gibi fırınlanmış ve şekerleme ürünlerinin taşınması için uygun olmakla birlikte vantuzları çıkarmak için ayrıca bir alete, ekipmana ihtiyaç duymuyor.

Kuru gıda ürünlerini yüksek sızıntı derecesinde bile işlemek için modüler, kompakt bir yapıya sahip olan tutucu, bu özellikleriyle firmanın ürün gamında önemli bir yerde bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 22:25
YORUM EKLE

Teknorob

Remax Banner

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını