SAF HOLLAND TÜRKİYE YENİ ROBOT SİSTEMİNDE DE CLOOS'U TERCİH ETTİ

Saf Holland Türkiye, yeni sistem yatırımında bir kez daha Cloos Türkiye ile çalışma kararı aldı.

SAF HOLLAND TÜRKİYE YENİ ROBOT SİSTEMİNDE DE CLOOS'U TERCİH ETTİ
Robot Zirvesi

Ticari araçlar sektöründe dorse, çekici ve otobüs uygulamalarının önde gelen tedarikçilerinden biri olan SAF Holland, Türkiye'deki yeni robot sistemi yatırımında Cloos markasını tercih etti.

TOPLAMDA ÜÇÜNCÜ SİSTEM OLDU, 2023 HEDEFİNE ODAKLANDI

Türkiye’deki üretim tesisini 2017 yılında Düzce’de hizmete açan ve Düzce fabrikasında aks üretimi gerçekleştiren Almanya merkezli firma, yeni yatırımıyla birlikte böylece Cloos markasından toplamda üçüncü sistemini satın almış oldu.

Cloos Türkiye Genel Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu, “Yeni bir başarı hikayesi daha yazılıyor” başlıklı paylaşımında, 2017 yılında yıllık 10 bin adet aks üretim kapasitesi olan müşterilerinin 2023 hedefleri doğrultusunda yatırımlarına devam ettiğini ve bu kapsamda 2023 yılında 100 bin adet aks üretimi yapmayı planladığını belirtti.

"TANDEM KAYNAK TEKNOLOJİLİ İKİ İSTASYONLU SİSTEMİN HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ"

Tüm Saf Holland fabrikalarının üretiminin üçte birinin Türkiye fabrikasında gerçekleştirilecek olmasının gurur verici olduğunun altını çizen Eyüpoğlu, iki robottan oluşan ve tandem kaynak teknolojisi ile donatılmış sistem ile ilgili şu bilgileri paylaştı:

“Master-Slave olarak çalışan 2 robotlu ve toplam 19 senkron eksenli olan tandem kaynak teknolojisi ile donatılmış iki istasyonlu sistemin, müşterimize ve ülkemize hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz. Bu şekilde bir büyümede en çok emeği geçen ve yatırımlarında tekrar Cloos markasını tercih eden SAF Holland Türkiye Genel Müdürü Sn. Bilal Azizoğlu’na şahsım ve ekibim adına teşekkür ederim.”
 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2022, 10:46
YORUM EKLE

Eriş Makina

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını