banner1322
x

ROBOTLU CNC TEZGAH NASIL KULLANILIR?

Tezmaksan Akademi ve Stäubli iş birliğiyle robotlu CNC tezgah içi kullanım eğitimi webinarı 17 Eylül'de gerçekleştirilecek.

ROBOTLU CNC TEZGAH NASIL KULLANILIR?
Robot Zirvesi

CEM KARATAY - Tezmaksan bünyesinde yer alan Tezmaksan Akademi ve Stäubli iş birliğiyle, Stäubli robotlu CNC tezgah içi kullanım eğitimi webinarı 17 Eylül'de canlı olarak gerçekleştirilecek. 

Saat 10.00 - 12.30 arası düzenlenecek webinarda; kısa firma tanıtımının ardından CNC robotik yükleme/boşaltma örnek uygulama yapılacak. 

Stäubli robotlarının katma değer özellikleri ve ürün yelpazesiyle devam edecek webinarda Endüstri 4.0'da mobilite ve uygulamalar, toplam sahip olma bedeli (total cost of ownership) ve temel seviye robot kullanıcı eğitimi verilecek.

Ayrıca bu kapsamda; SRS (Stäubli Robotics Suite) yazılım paketi ile offline programlama, makina yükleme/boşaltma program arayüzü üzerinden basitçe robot programlama, CNC tezgah ile haberleşme ve nokta öğretme ile örnek uygulama başlıkları ele alınacak.

Webinara, Tezmaksan Akademi sitesinde yer alan kayıt formunu doldurarak başvuru yapılacak ve GoToWebinar uygulaması üzerinde katılım sağlanabilecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 12:52
YORUM EKLE

Teknorob

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını