banner1322
x

Robot Yatırımları Zirvesi’nde Endüstri 4.0’a Uyumlu Elektrikli Tutucuları Tanıtacak

Bursa’da bulunan fabrikalarında hidrolik, pnömatik, vakum, otomasyon sistemleri ve hortum üretimi gerçekleştiren Hidtek, yeni dönemde çalışmalarını hızlandıracak. Hid-Tek, Robot Yatırımları Zirvesi’nde Endüstri 4.0’a uyumlu Winman lineer aktüatör ürününü ön plana çıkaracak.

Robot Yatırımları Zirvesi’nde Endüstri 4.0’a Uyumlu Elektrikli Tutucuları Tanıtacak
Endüstrideara

Hidrolik, pnömatik, vakum, otomasyon ve hortum konularında hizmet veren Hidtek, tescilli markaları Winman ile pnömatik&hidrolik silindir, servo motor kontrollü lineer aktüatör, lineer modüller ve pnömatik tutucuları Bursa’da bulunan fabrikalarında üretiyor. Sanayi Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezine sahip firma, Türkiye’de üretilmeyen birçok ürünün projesine de devam ediyor. Hidtek, temel seviye hidrolik eğitimi, hidrolik sistemlerde arıza ve çözümleri eğitimi, temel&ileri seviye pnömatik eğitimleri düzenleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Firmanın otomasyon ve robotlu üretim projelerini Mustafa Dağdelen’den dinledik…

“MÜŞTERİĞİN İSTEĞİNE ÖZEL TUTUCULAR ÜRETİYORUZ”

Türkiye genelinde 7 şube ve 16 bayi ile hizmet veren firmamız, 300 kişilik kadroyla Winman markasının arkasındadır. Ayrıca, konusunda uzman mühendis kadromuz ve güçlü stokumuz ile müşterilerimize en uygun çözümler sunuyoruz. Bunun yanında Bulgaristan şubemiz ve depomuz ile Schengen ülkelerine 12-24 saat arasında ürün sevk edebiliyoruz. Winman markamız ile üretimini yaptığımız pnömatik tutucular (gripper), robot sistemlerinin en uç noktasında parçayı tutma görevi yapıyorlar. Standart olarak üretimini yaptığımız pnömatik tutucuların dışında, müşteri isteğine özel tutucularda üretebiliyoruz. Bununla birlikte piyasada yine robot olarak bilinen kartezyen sistemler için Winman servo motor kontrollü lineer modülleri ve Winman lineer aktüatörleri üretiyoruz. Ürettiğimiz bu ürünler kartezyen sistemlerin eksenlerini oluşturuyor ve hassas konumlandırma, farklı hız seçenekleri ve çeşitli kurs seçenekleriyle müşterilerimiz kolaylık sağlıyor.

PROJENİN HER AŞAMASINDA YER ALIYORUZ

Teklif aşamasından ürün devreye alınıncaya kadar projenin içinde yer alıyoruz. Bu konuda uzman mühendis arkadaşımız kullanılacak ürünler için, kullanıcıdan aldığı teknik parametrelerle projeye en uygun ürünleri seçip müşterimize sunuyor. Yine uzman teknik kadromuz sayesinde müşterilerimize farklı çözümler sunabiliyoruz. Robotlu otomasyon projelerinde, kullanıcıdan ya da üreticiden eksiksiz ve doğru bilgileri alabilmek karşılaştığımız zorlukların başında geliyor. Projeye başlamak ve doğru ilerleyebilmek için en önemli kriter budur. Winman servo motor kontrollü lineer aktüatör ve modüllerin doğru seçilmesi için, yük, modüle veya aktüatöre gelen ekstra dış kuvvet, hız, ivme bilgilerinin doğru alınması ve grafiklerinin çıkarılması gerekmektedir.

“HEDEFİMİZDE ÜRETİM VAR”

Sürekli gelişimini ve ilerlemesini sürdüren firmamız önümüzdeki dönemde de üretime ağırlık verecek. Endüstri 4.0 uyumlu Winman lineer aktüatör ve modüllerimize ilave olarak elektrikli tutucu çalışmalarımız devam etmektedir. Sürekli kendi işine, çalışanlarına ve markasına yatırım yapan firmamız önümüzdeki dönemde de çalışmalarına sürdürecek ve ülkemize değer katmaya devam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 15:31
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını