Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi birinci gününü yüksek ziyaretçi ilgisiyle geride bıraktı

Endüstriyel robotların Türkiye’deki en büyük buluşması olan Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi birinci gününü yüksek ziyaretçi ilgisiyle geride bıraktı.

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi birinci gününü yüksek ziyaretçi ilgisiyle geride bıraktı
Robot Zirvesi

4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, birinci gününü ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle kapadı. Robotik sektöründen dünyanın en büyük markalarının katılımıyla gerçekleşen Zirve’de ziyaretçiler, katılımcı firma yetkilileri ile birebir görüşme fırsatı bulurken, farklı sektör başlıkları altında düzenlenen panellerde ise katılımcı firmaların otomativden beyaz eşyaya, gıdadan ambalaja birçok sektör özelinde robot uygulamaları hakkında bilgi edindiler. 


4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, 17 Ekim Çarşamba ve 18 Ekim Perşembe 09.00-19.00 saatleri arasında Wow Kongre Merkezi Yeşilköy’de devam edecek. Yarınki Zirve’de saat 10.30 -12.00 arasında gerçekleşecek birinci panelde demir çelik / makina imalatı / metal sektörlerinde robotlu çözümler; saat 13.00 -14.30 arasındaki ikinci panelde otomotiv / beyaz eşya ana ve yan sanayi sektörlerinde robotlu çözümler; Saat 14.45- 16. 15 arasındaki Üçüncü panelde inşaat / yapı malzemeleri / çimento / seramik / kimya / boya / kozmetik / cam sektörlerinde robotlu çözümler; Saat 16.30 -18.00 arasında gerçekleşecek dördüncü panelde ise gıda / yiyecek / içecek / ilaç / ambalaj / hızlı tüketim sektörlerinde robotlu çözümler katılımcı firmaların yetkilileri tarafından anlatılacak. 


Bu büyük buluşmada yerinizi almak için geç kalmayın.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 18:12
YORUM EKLE

Omron 2

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını