Robot Yatırımları Zirvesi'nin panel programı açıklandı

Robot Yatırımları Zirvesi panel programı açıklandı. Robotlarla hangi sektörlerde, ne tür çözüm ve uygulamalar yapılıyor, sonuçları ne oluyor? Bu tema ile sektör sektör ele alınacak panellerde; otomotiv, beyaz eşya, demir çelik, makina, gıda üretimi gibi dev sektörlerin yanı sıra KOBİ'ler için robot yatırımı ve yatırım teşvikleri de işlenecek konular arasında yer alıyor.

Robot Yatırımları Zirvesi'nin panel programı açıklandı
Endüstrideara

Robotların Türkiye’deki en büyük buluşması olarak nitelendirilen Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi 16 Ekim'de İstanbul WOW Kongre Merkezi'nde başlayacak ve 18 Ekim akşamına kadar devam edecek.

Zirve'nin panel programı açıklandı
Panel programı kapsamında; Otomotiv Ana ve Yan Sanayi, Gıda, Yiyecek,İçecek, Ambalaj, Hızlı Tüketim, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi, Elektrik / Elektronik, Telekomünikasyon, Enerji, Plastik, Kauçuk, Ağaç, Kâğıt, Mobilya, Kimya, Boya, Kozmetik, Cam, Demir Çelik, Makina İmalatı ve Metal gibi birçok sektörde hayata geçen projeler konuşacak ve robot üreticilerinden beklenenler tartışılacak. Diğer tüm sektörler KOBİ'ler için Robot Yatırımı panelinde ele alınacak.

Demolar standlarda yer alacak
Panellerin dışında Robot Yatırımları Zirve'sine katılan 123 firmanın standlarında demo ve uygulama örnekleri yer alacak.

Panel programının tamamı ve Zirve'ye ücretsiz ziyaret etmek için lütfen tıklayın

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 17:22
YORUM EKLE

Teknorob

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını