MAKİNA ÜRETİMİ İÇİN YENİ ROBOT YATIRIMI YAPTI

MVD Makina, makina üretiminde kullanmak üzere yeni robot yatırımı gerçekleştirdi. Hattın mühendislik işlemleri Intecro Robotics tarafından gerçekleştirildi.

MAKİNA ÜRETİMİ İÇİN YENİ ROBOT YATIRIMI YAPTI
Endüstrideara

Metal işleme makinaları sektörü firmalarından MVD Makina A.Ş., yeni robot yatırımına imza attı.

Intecro Robotics tarafından teslimatı gerçekleştirilen robotik hattında, 26 metrelik Gantry Robot ve 10 ton kapasiteli pozisyonerler yer alıyor.

"REKABET GÜÇLERİNİ ARTIRMASINI DİLERİZ"

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Müşterimiz ; abkant büküm, punch pres, plazma/lazer kesim makinaları üretiyor. Biz ; müşterimizin makinalarını üreten robotları üretiyoruz. İşte bu duruma tam olarak 'makina üreten makinalar' diyoruz." denildi.

Ayrıca açıklamada, "Yatırımlarında INTECRO Robotics markasına güvenip tercihte bulundukları için teşekkürü borç biliriz. Uluslararası rekabet güçlerini arttırmasını ve kazançlı olmasını dileriz." ifadeleri yer aldı.

FAALİYETLERİNDE 70 YILI GERİDE BIRAKTI

CNC Abkant presler, fiber lazer makinalar, CNC giyotin makaslar, CNC panç presler ve plazma kesim makinalar üreten ve tedarik eden ve 70 yılı aşkın sektör geçmişi bulunan Konya merkezli şirket, yurt içinin yanı sıra yurt dışında da Japonya’dan Şili’ye, Amerika’dan Yeni Zelenda’ya kadar yaklaşık 90 ülkeye hizmet sunuyor.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 17:20
YORUM EKLE

Teknorob

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını