banner1322
x

Kaynak Eğitim Robotu, üretim becerilerini geliştiriyor

Lincoln Electric Türkiye, robotik kaynak eğitimlerinin yapılmasını kolaylaştıran Kaynak Eğitim Robotu’yla gelecek nesillerin üretim becerilerini geliştiriyor.

Kaynak Eğitim Robotu, üretim becerilerini geliştiriyor
Robot Zirvesi

Lincoln Electric Türkiye, Kaynak Eğitim Robotu’yla gelecek nesillerin üretim becerilerini geliştiriyor.

Öğrencilere robotik üretim becerileri kazandıran bu uygulamalı eğitim çözümü aynı zamanda robot biliminin öğrencilere anlatılmasını da kolaylaştırıyor. 

Bu sistem üniversitelerin teknik eğitim programlarında, endüstri meslek okullarında  ve iş gücü geliştirme programlarında eğitim amaçlı kullanılabiliyor. 

Firma, Kaynak Eğitim Robotu ile eğitmenlere ve öğrencilere ileri seviye üretim ortamlarında başarılı olmak için gereken becerileri geliştirmeye yardımcı olmayı hedefliyor.

KOLAYCA KURULUYOR, KAYNAK MAKİNASIYLA SUNULUYOR

Robotik üretim eğitimi ihtiyacını karşılamak için tasarlanan eğitim hücresi, eksiksiz robotlu eğitim çözümü olarak ön plana çıkıyor. 

Eğitim robotu, sınıfta robot operasyonu ve programlama için robot ve kontrol ünitesiyle birlikte geliyor. 

Saniyeler içinde kolayca kurulan robotta kapsamlı özelliklere sahip, robotik kullanıma uyumlu bir kaynak makinası da yer alıyor. 

Sınıfta programlama öğretmek ve uygulamak için standart bir kapıdan geçebilen eğitim hücresi kaynak yapmak için laboratuvara kolayca taşınabiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 18:26
YORUM EKLE

Omron 3

Remax Banner

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını