Güçlerini birleştirdiler, İzmir’de kolaboratif teknolojiyi anlatacaklar

Sick, Universal Robots ve Schunk, 12 Kasım’da İzmir’de düzenleyecekleri ortak etkinlikle her ölçek ve sektörden üreticiye kolaboratif teknolojiyi anlatacak.

Güçlerini birleştirdiler, İzmir’de kolaboratif teknolojiyi anlatacaklar
Endüstri 40 Zirvesi

Güçlerini birleştiren Sick, Universal Robots ve Schunk, “SUS” adıyla organize ettikleri ve her üreticinin kolaboratif teknolojiyi kullanabilmesini amaçlayan seminerler dizisinin ilkini 12 Kasım’da İzmir’de gerçekleştirecek.

Her ölçekten ve sektörden firmaların katılımının hedeflendiği etkinlik, “SUS ile kolaboratif teknolojiyi yakala” sloganıyla İzmir’deki Hilton Otel’de düzenlenecek.

UZMANLAR SORULARI YANITLAYACAK

Etkinlikte; SICK Türkiye Güvenlik Ürünleri Bölüm Müdürü Mustafa Sezer, Universal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Hüseyin Şahin ve Schunk Türkiye Tutucu Sistemler Kıdemli Satış Mühendisi Semih Nüman konuşmacı olarak yer alacak.

Her üç markanın ürünlerini yakından tanıma fırsatının sunulacağı etkinlik kapsamında; güvenli, hızlı ve verimli üretim için Tak&Çalıştır konseptiyle cobot, tutucu ve cobot aksesuarlarıyla kamera sistemlerinin özellikleri, en doğru seçimin nasıl yapılacağı ve en iyi entegrasyonun nasıl sağlanacağı ile merak edilen sorular firmanın uzmanları tarafından yanıtlanacak.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 08:57
YORUM EKLE

Novexx

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını