banner1322
x

GAZALTI KAYNAK HÜCRELERİNE ÖZEL OLARAK GELİŞTİRDİ

Genmacs, gazaltı kaynak hücrelerindeki hava sirkülasyonunun kontrol edilmesi ve kaynak ışınlarının engellenmesi amacıyla Sac Metal Panel ürününü sunuyor.

GAZALTI KAYNAK HÜCRELERİNE ÖZEL OLARAK GELİŞTİRDİ
Endüstrideara

Genmacs, gazaltı kaynak hücrelerindeki hava sirkülasyonunun kontrol edilmesi ve kaynak ışınlarının engellenmesi amacıyla Sac Metal Panel ürününü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Eskişehir merkezli fens sistemleri, makina, otomasyon ve konveyör konularında yüzde yüz yerli ürün ve çözümler sunan Genmacs, yeni ürünü Sac Metal Panel ile bilhassa gazaltı kaynak hücrelerindeki hava sirkülasyonunu kontrol etmeyi ve kaynak ışınlarını engellemeyi amaçlıyor.

Özel bir form verilen, 1mm sac plakadan imal edilen Sac Metal Paneller, makina güvenlik standartlarına uyumunun yanı sıra uygulamalara görsel açıdan da katkı sağlıyor.

KAPI BÖLGELERİNİN ARIZALANMASINI ÖNLÜYOR 

Robotik uygulamalarda ve makina projelerinde müşterilerinin güvenlik ihtiyaçlarına destek vermeyi sürdüren şirket, ayrıca ürettiği “Tekerlek Üstü Sürgülü Kapı” sistemiyle yükleme-boşaltma veya kalıp değişim bölgeleri gibi sürekli geçişin olduğu, forklift ya da transpalet gibi araçların çalışmasında sorun yaşanan kapı bölgelerini, artık arıza kaynağı olmaktan çıkarıyor.

Herhangi bir üstyapı veya altyapı ekipmanı kullanmadan, araç-malzeme geçişini kolaylaştıran ürün, 6 metreye kadar açılabilir mesafe imkanı sunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 11:14
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını