Fanuc’tan Geleceğin Liderleri’ne robotlu eğitim

Fanuc, Gökdere Rotary Kulübü’nün düzenlediği RYLA Semineri’nde gençlere robot eğitimi verdi. Seminerde Fanuc Teknik Müdürü Murat Kısa da sunum gerçekleştirdi.

Fanuc’tan Geleceğin Liderleri’ne robotlu eğitim
Endüstrideara

Fanuc, Bursa Gökdere Rotary Kulübü tarafından 18-20 Ocak 2019 tarihlerinde Bursa Heybeli Otel’de organize edilen RYLA (Rotary Youth Leadership Awards / Rotary Yarının Liderlerini Arıyor) Semineri’nde gençlere robot eğitimi verdi.

“Geleceğin Teknolojileri, Geleceğin Liderleri” teması ile robotik teknolojiler üzerine gerçekleştirilen etkinliğin ana sponsorları arasında yer alan Fanuc, etkinliğe katılan 18-28 yaş arası genç mühendislere ve yönetici adaylarına robot atölyesi düzenledi.


FANUC TEKNOLOJİLERİ İLE İLGİLİ SUNUM YAPILDI

Fanuc işbirlikçi cobot CR-4iA ile uygulamalı robot dersinin verildiği atölye kapsamında gençler teach pendant (taşınabilir kontrol paneli) ile robotu çalıştırmayı başarırken, aynı zamanda robotların temel çalışma prensiplerini öğrenme imkanı buldu.

Firmanın Teknik Müdürü Murat Kısa ise, Fanuc teknolojileri ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi ve öğrencilerin sorularını cevapladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 16:51
YORUM EKLE

Eriş Makina

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını