banner1322
x

FANUC Akademi, otomasyonda uzmanlaştırıyor

FANUC Akademi düzenli olarak gerçekleştirdiği fabrika otomasyonunda uzmanlaştıran eğitimlerine Kasım ayında da devam ediyor.

FANUC Akademi, otomasyonda uzmanlaştırıyor
Endüstrideara

FANUC Türkiye bünyesinde yer alan FANUC Akademi, katılımcılarına “Fabrika Otomasyonunda Uzmanlaşın” mottosuyla, düzenli eğitimler sunmaya devam ediyor. Temel Seviye Robot Eğitimi, CNC Arıza Bulma ve Bakım Eğitimi gibi çeşitli başlıklarda gerçekleştirilen eğitimler sonucunda firmalar, kullandıkları robotlardan, makinalardan veya üretim hatlarından yüksek verim elde etme konusunda uzmanlaşıyor.

Eğitimler ayrıca, üretimde verimlilik artışlarının yanı sıra daha iyi güvenlik ve daha düşük duruş gibi önemli kazanımlar elde edilmesine de olanak tanıyor.

CMS Jant ve Makina, Robjet Robotik, Teknorob Robot ve Otomasyon Teknolojileri gibi önde gelen firmaların katıldığı eğitimler, FANUC Akademi eğitim salonlarında gerçekleştiriliyor.

Program kapsamında, Temel Seviye Robot Eğitimi 19-21 Kasım ile 26-28 Kasım tarihlerinde, CNC Eğitimi ise 26-28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 16:18
YORUM EKLE

Eriş Makina

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını