banner1322
x

EUCHNER VE TEZMAKSAN’DAN ORTAK WEBİNAR

Euchner ve Tezmaksan, “Takım Tezgahları ve Robot Entegrasyonunda Takip Edilmesi Gereken Makine Emniyet Standartları” konusunda 16 Eylül'de bir webinar düzenleyecek.

EUCHNER VE TEZMAKSAN’DAN ORTAK WEBİNAR
Endüstri 40 Zirvesi

CEM KARATAY -  Sektörün iki güçlü temsilcisi Euchner ve Tezmaksan bünyesindeki Tezmaksan Akademi iş birliğiyle “Takım Tezgahları ve Robot Entegrasyonunda Takip Edilmesi Gereken Makine Emniyet Standartları” konusunda bir online seminer düzenleyecek.

Webinar 16 Eylül Çarşamba günü saat 11.00’de başlayacak ve bu kapsamda Euchner Türkiye Genel Müdürü Oğuz Bayrak bir sunum gerçekleştirecek. 

Eğitimde TS EN ISO 23125 çerçevesinde takım tezgahları, güvenlik ve torna tezgahları ile TS EN ISO 10218-2 çerçevesinde robotlar ve robotik tertibatlar, endüstriyel robotlar için güvenlik gereksinimlerinin yanı sıra robot sistemleri ve entegrasyonu ele alınacak.

Webinara katılmak isteyenler, Euchner ve Tezmaksan Akademi web siteleri ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan webinar kayıt formunu doldurarak başvuracak ve ardından GoToWebinar programını indirerek katılım sağlayabilecek.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 08:47
YORUM EKLE

Omron 2

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını