Euchner, Türkiye’ye katkı sağlayacak projesini açıkladı

Mühendislik hizmetleri ile 2019 yılında Türkiye’ye ciddi katkılar sağlamayı amaçlayan Euchner, bu alandaki projelerini açıkladı.

Euchner, Türkiye’ye katkı sağlayacak projesini açıkladı
Endüstri 40 Zirvesi

Euchner Türkiye İş Emniyeti ve İşçi Sağlığı Koordinatörü Ahmet Yiğit Erdemirli, 2019 yılında makina emniyeti konusunda mühendislik hizmetleri çalışmalarına ağırlık vereceklerini belirtti.

SISTEMA İLE PERFORMANS SEVİYESİNİN DOĞRULANMASI

Erdemirli konu ile ilgili şu bilgileri paylaştı: “Makina emniyeti konusunda Euchner Türkiye olarak, mühendislik hizmetleri çalışmalarımıza 2019 yılında daha ağırlık vereceğimizi belirtmek isterim. Euchner Türkiye mühendislik hizmetleri ile Türkiye’ye bu konuda ciddi katkı sağlayacaktır. Bunlardan bir tane örnek vermek isterim; SISTEMA hesaplaması, EN ISO 13849-1’e göre gerekli performans seviyesinin doğrulanması. SISTEMA yazılım aracı, EN ISO 13849-1 uyarınca, makina emniyetinin değerlendirilmesinde sizlere yardımcı olur. Gönderilen yapılandırma ile elde edilen emniyet değerlerini ve performans seviyesini otomatik olarak hesaplar. Sistem konsepti doğrulanmış ve düzenleme için belirlenen performans seviyesi, risk değerlendirmesinde belirlenen gerekli PL (PLr) değerini aştığında standart spesifikasyonlara uygundur.”

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 18:18
YORUM EKLE

Entek

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını