EL DEĞMEDEN ETİKETLEME YAPMAK İÇİN…

Novexx Solutions; etiketleme sistemlerini el değmeden, otomatik hale dönüştürmek isteyen firmaların her kapasitedeki ihtiyacına yönelik ürünleriyle çözüm sunuyor.

EL DEĞMEDEN ETİKETLEME YAPMAK İÇİN…
Endüstri 40 Zirvesi

Etiketlerin manuel olarak elle yapıştırılması hijyen açısından sakıncalı durumlar oluşturabilirken aynı zamanda kişisel efora bağlı olduğundan hata riskini de barındırıyor. Etiketleme çözümlerinde uzmanlığını kanıtlamış Almanya merkezli Novexx Solutions firmaların her kapasitedeki ihtiyacına yönelik etiketleme çözümleri sunuyor. Hızlı üretim hatlarına sahip olan sektörlerde hattı yavaşlatmayacak ve gerekli durumlarda ürün üzerinde birden fazla yere etiketleme yapılacak sistemler kuruluyor. Bazı firmaların etiketleme ihtiyacı içinse standart çözümler daha uygun oluyor. 

FARKLI YÜZEYLERE HIZLI ETİKETLEME

Firmanın istek ve ihtiyaçlarına göre yapılan etiketleme otomasyonlarıyla ürünlerin üstünde, farklı yüzeylere ve farklı noktalara el değmeden kolayca etiketleme yapılabiliyor.
Ürünlerinize dokunmadan etiketleme yapmak için Novexx Solutions ürün yelpazesi hakkında bilgi alabilir, ihtiyacınız olan çözümü bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 12:16
YORUM EKLE

Omron 1

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını