Cobot ile makina besleme uygulamalarını anlatacak

Kolaboratif robot canlı ve ücretsiz web seminerlerine devam eden Universal Robots, 14 Mayıs’ta cobot ile makina besleme uygulamalarını masaya yatıracak.

Cobot ile makina besleme uygulamalarını anlatacak
Robot Zirvesi

Covid-19 süreci ile birlikte webinarlara başlayan firmalardan olan Universal Robots, bu kapsamda canlı ve ücretsiz olarak düzenlediği seminer serisinin ikincisini 14 Mayıs’ta “Cobot ile Makina Besleme Uygulamaları” başlığıyla gerçekleştirecek.

Saat 14.00’te başlayacak ve Universal Robots Türkiye & MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök ve Universal Robots Türkiye & MEA Teknik Destek Mühendisi Hakan Deniz Erden’in konuşmacı olarak yer alacakları webinarda, katılımcılardan gelen sorular da yanıt bulacak. 

ÖZEL ÇÖZÜMLER VE UYGULAMA ÖRNEKLERİ PAYLAŞILACAK

Makina besleme uygulamalarında kolaboratif robot kullanımına ilişkin özel çözümler ile uygulama örneklerinin paylaşılacağı webinar kapsamında, firmanın uzmanları, tekrarlayan ve tehlikeli makina besleme uygulamalarının esnek konumlandırılan cobot’larla nasıl otomatikleştirileceğini, esnek üretim ile verimliliğin ve çalışan memnuniyetinin nasıl sağlanacağını anlatacak. 

Firma serinin ilk webinarında, “Cobot ile Paketleme-Paletleme Uygulamaları” konusunu ele almıştı.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 18:25
YORUM EKLE

Omron 1

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını