Akıllı, güncel kaynak çözümlerini sanal fuar standında sunuyor

Cloos, sanal fuar standında robotlardan yazılıma kaynak teknolojisi için güncel, akıllı ürün ve çözümlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Akıllı, güncel kaynak çözümlerini sanal fuar standında sunuyor
Robot Zirvesi

Cloos, Covid-19 nedeniyle fuarların ertelenmesinin ardından harekete geçerek hayata geçirdiği sanal fuar standında, kaynak robotlarından yazılıma geleceğin kaynak teknolojisine ilişkin akıllı ürün ve çözümlerini ziyaretçilerine sunuyor.

Paydaşlarının talepleri üzerine IT ekibinin çalışması ile sanal ortama taşınan firmanın standında; “Highlights of the Cloos World” (Cloos Dünyasının Öne Çıkanları) başlığı altında firmanın 100 yılı aşkın tarihini anlatan video galerisi ve robotik kaynak uygulamalarında değişken ürünlerde yeni kaynak programı yazmayı kolaylaştıran Cloos Instant Programming yazılım programı yer alıyor. 

SANAL STANDI 360 DERECE GEZME İMKANI SUNUYOR

Bunların yanı sıra sanal fuar standında, lazer veya lazer hibrit kaynağında, taşıma ve taşlama işlemlerinde yüksek taşıma kapasitesine sahip QIROX QRC-30/45/60-PL, kaynak teknolojisinde sistemin verimliliğini ölçen ve duruş sürelerini gösteren yazılımı C-Gate, optimum ısı girişi ile kaynak imkanı veren MIG/MAG AC darbeli ark kaynak çözümü Cold Weld ile çevrimdışı programlama sunan RoboPlan ürün ve çözümleri bulunuyor.

Sanal standı 360 derece görebilme olanağının sunulduğu sayfada ayrıca, firma yetkililerine, ürün ve çözümlere ilişkin soru, talep ve öneriler gönderilebiliyor.

“STANDIMIZI, SANAL ORTAMDA EKRANINIZA TAŞIYORUZ”

Firmadan konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bildiğiniz gibi tüm dünyayı olumsuz etkileyen Covid-19 pandemisi maalesef ülkemizde de hepimizin dört gözle beklediği, tüm katılımcı firmaların en yeni teknolojilerini sunacağı fuarların iptal edilmesine sebebiyet vermiştir. Ancak biz sizi çok özledik… Sosyal mesafe ve izolasyona çok dikkatli uymamız gereken bu dönemde, tüm fuarların iptal edilmesi nedeniyle sizlerden uzak kaldık. Siz değerli paydaşlarımızın talepleri ve IT ekibimizin çalışması ile açılışını yapamadığımız fuarımızı, sanal ortamda ekranınıza taşımaya karar verdik. Sanal fuarımızı ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz...”

Firmanın yeni özellikler ve ürünlerle devamlı güncellenen sanal standına, expo.cloos.de adresinden ulaşılabiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 16:59
YORUM EKLE

Omron 3

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını