Yılın enerji markası oldu

Altınbaş Holding akaryakıt markası Alpet, Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde ‘Yılın Enerji Markası’ seçildi.

Yılın enerji markası oldu
EndüstrideAra - Haber Detay

Ekonominin en iyi markalarını bir araya getiren Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında,  Türkiye Altın Marka Ödülleri verildi. 17 Aralık Pazartesi günü Hilton Hotel Bomonti & Conference Center'de gerçekleştirilen törene yurt içi ve yurt dışından 700 civarı davetli katıldı. Akaryakıt dağıtım alanında faaliyet gösteren Alpet, törenden ödülle döndü.

Yatırımlar, iş birlikleri ve sponsorlukla verimli geçen bir yılı geride bırakan Alpet için marka Ceo’su Ali Murat Yeşilyurt halk oylaması ile hak kazandıkları Yılın Enerji Markası ödülü için şunları söyledi: Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların doğruluğunu, aldığımız ödüller kanıtlar nitelikte. Çatı kuruluşumuz Altınbaş Holding ve halkımızın ilgisinden aldığımız güç ile bizi ileriye taşıyacak çalışmalar yapacağız.”

2018 YILI ALPET İÇİN ÖDÜL YILI OLDU

Yenilikçi projeleri ile ödüller almaya devam eden Alpet son olarak 9.Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında düzenlenen Enerjide Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Eko Petrol istasyonu ile “Sektör Ödülü”ne layık görüldü. Alpet yıl boyu gerçekleştidiği başarılı yatırımları ile sektörde adından söz ettirdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 09:50
YORUM EKLE

SMS

Honeywell

Dergiler