Yerli markadan yüzde 100 tozsuzlaştırma

Asel Teknik & Endüstriyel, yüzde yüz yerli sermayeli bir kuruluş olarak tozsuzlaştırma teknolojisinde ön sıralarda yer alıyor.

Yerli markadan yüzde 100 tozsuzlaştırma
Robot Zirvesi

Asel Teknik & Endüstriyel, 1999 yılında kurulduğundan bu yana müşterilerine tozsuzlaştırma teknolojisinde kurumsal hizmetler sunarak faaliyetlerini sürdürüyor. Firma, iklimlendirme ile başladığı faaliyetlerine maden işleme şehri olan Kütahya’da maden makineleri ve tozsuzlaştırma imalatı ile devam etdiyor. Sunduğu hizmet ve teknolojiler ile filtre elemanı, basınçlı hava, elektrik tüketimi müşterilerine yüzde 35’ten fazla bir oranda gider azaltması imkanı sunan firma, çift cidarlı yapısındaki CycloJet sistemleri hem ayırıcı siklon hem de jet pulse torbalı filtre şeklinde çalışıp, tek konstrüksiyonda hibrit bir yapı sunuyor.

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan firma toz toplama teknolojisnde yine yüzde 100 yerli üretim CycloJet VNT – 21, CycloJet VNT – 21 Extreme, CycloJet Vorteks – 24, CycloJet Vorteks – 85, CycloJet Vorteks – 165, CycloJet TOR – 63, CycloJet TOR 126, CycloJet TOR 189, CycloJet TOR – 252, CycloJet TOR – 315, Akrobat Kol Ataçmanı ve Makaralı Hortum Ataçmanı ürünleri ile endüstrinin hemen her alanında müşterilerine çözümler üretiyor..

İzocam, Gürallar, Ülker, Paşabahçe, Kütahya Porselen ve Şişecam gibi birçok farklı sektörden müşterilerinin referansına sahip olan firma, özellikle maden endüstrisi alanında titreşimli elek teknolojisinde de ileri mühendislik ve inovatif ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 10:37
YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını