banner1322
x

WİLO’DAN TEMİZ SU TEMİNİ İÇİN YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRDİ

Pompa sektöründe yeni teknolojiler geliştiren Wilo, şimdide temiz su temini için Medana CH1-L serisi ile ürün ailesini genişletti.

WİLO’DAN TEMİZ SU TEMİNİ İÇİN YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRDİ
Endüstrideara

Wilo, içme suyuna uygunluk sertifikasına sahip yeni çok kademeli pompa serisi Medana CH1-L ile temiz su temini konusunda yeni teknoloji geliştirdi. ACS ve WRAS onaylı içme suyuna uygunluk sertifikasına sahip olan yeni ürün serisi Medana CH1-L serisi ile insanlığın en önemli ihtiyaçlarının başında gelen temiz su temini alanında son teknoloji çözümler sağlıyor. Çok kademeli yatay santrifüj pompa sınıfında olan bu ürün, en yüksek hidrolik güçlere bile sorunsuz bir biçimde ulaşabiliyor. Su tedariği, basınçlandırma, demineralizasyon, sulama ve tüm endüstriyel süreçlerde kullanılabilen ürün serisi; yerden tasarruf sağlayan kompakt dizaynı, rakorlu bağlantısı, monofaze veya trifaze akım motoru ve entegre edilmiş termik motor korumalı sistemleriyle sorunsuz bir çalışma vadediyor.

YÜKSEK SICAKLIKLARDA BİLE KESİNTİSİZ ÇALIŞMA SAĞLIYOR

Korozyona karşı KTL koruma ile tasarlanan Medana CH1-L, dış ortam sıcaklığının 50 °C seviyelerine kadar çıktığı durumlarda bile kullanılabildiği için geniş uygulama alanlarında çalışmaya olanak sağlıyor. Ürünün kataforez kaplaması, korozyona dayanıklı braket yapısı ve PPS malzemeden yapılmış sabit aşınma halkası maksimum performansı minimum ses seviyesiyle bir arada sunuyor. Yüksek hidrolik gücü sayesinde yüksek verimlilik sunabilen Medana CH1-L, sahip olduğu geniş emiş ve basma ağzı sayesinde pompaların doldurulma ve boşaltılma süreçlerini çok hızlı bir biçimde gerçekleştirmeye imkan tanıyor. 77 mSS maksimum basma yüksekliği ve 17 m3/h maksimum debiye sahip, 120°C’ye varan akışkan sıcaklığına dayanabilen Medana CH1-L ürün serisi, uygulama alanlarına maksimum uyumluluk sağlayacak şekilde geliştirilmiş tasarımı ve hidrolik performansıyla zorlu koşullarda bile sorunsuz bir çalışma performansı gösteriyor.  İçme suyu uygulamaları için oldukça elverişli olan Medana CH1-L ürün serisi, domestik alanlarda tek başına kullanıldığı gibi toplu yerleşim yerlerinde, yüksek debi ihtiyacında veya yedekli işletimlerde, frekans konvertörlü veya sabit devirli paket hidrofor olarak da kullanıcılara çözüm sağlıyor.

YORUM EKLE

SMS

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını