WİLO İKİ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Wilo Türkiye, ‘Suyun Sınırında’ projesi ile Marketing Meetup etkinliği kapsamında düzenlenen The Hammers Awards’da iki ödüle layık görüldü.

WİLO İKİ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
Endüstrideara

Suyu korumanın ve verimli bir şekilde kullanmanın önemini anlatmak ve daha verimli kullanılması için farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirilen ‘Suyun Sınırında’ projesiyle Wilo Türkiye, ‘Yapı ve İnşaat Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı’ kategorisinde bronz ödülü alırken, ‘En İyi Sosyal Sorumluluk Takımı’ kategorisinde ise gümüş ödülün sahibi oldu.

ALANINDA UZMAN PROFESÖRLER İLE HAZIRLANDI  

‘Suyun Sınırında’ projesi dahilinde, Türkiye’nin gündeminde de geniş yer bulan yağmur suyu hasadı ve sarnıçlarla ilgili konuyu işleyen Wilo Türkiye, proje kapsamında Prof. Dr. Ayşe Gül Tanık, Prof. Dr. Hayriye Eşbah Tunçay, Dr. Akgün İlhan ve Prof. Dr. İlber Ortaylı ile çalıştı. ‘Yağmur Hasadı’ yazısı Atlas Dergisi’nin mart sayısında yayımlanırken, alanında uzman dört profesör ile hazırlanan videolar ise Wilo Türkiye ve Atlas Dergisi dijital platformlarında (YouTube, Instagram, Facebook, LinkedIn) yayınlandı. Ayrıca paylaşımlara Popular Science, Capital, Ekonomist, Evim dergilerinin sosyal medya hesapları da destek verdi.
 
Çalışmalarını konuyla ilgili etkin makamlarda da duyurmak için 10 Büyükşehir Belediye Başkanı’na ve 50 gazeteciye özel bir mektupla ‘Su Mühendisliği Harikaları’ kitabı gönderen Wilo Türkiye, çalışmanın sonunda Turkuaz Grup’un düzenlediği ‘Su Pozitif Türkiye’ programına konuşmacı olarak da davet edildi. Wilo Türkiye’nin Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir kalkınma hedeflerine paralel olarak Instagram’da başlattığı #water2me kampanyasına özel hazırladığı “Su Senin için Ne Demek?” video filtresiyle sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.
 

"BİR DAMLA SUYUN KIYMETİNİ BİLİYORUZ"

Tükenen su kaynaklarına dikkat çeken 360 derece bir iletişim çalışması gerçekleştirdiklerini söyleyen Wilo Türkiye Genel Müdür Mehmet Ürek; “Suyun Sınırında isimli projemizin amacı suyu korumanın ve verimli bir şekilde kullanmanın önemini anlatmak ve daha verimli kullanılması için farkındalık yaratmaktı. Bu bağlamda; 22 Mart Dünya Su Günü kapsamında pandemiye bağlı koşullara adapte olarak bir sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Dünya çapındaki 50 Sürdürülebilirlik ve İklim Liderinden biri olarak, enerji kaynaklarının hızla tükendiği ve temiz suya erişimin gün geçtikçe zorlaştığı dünyamızda suyu korumanın ve verimli bir şekilde kullanmanın önemini anlatmak ve daha verimli kullanılması için farkındalık yaratmak için çalışıyoruz. Şirket olarak bir damla suyun bile kıymetini biliyoruz ve bu kapsamda projeler ile iklim değişikliğiyle mücadelede çalışmalar yürütüyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 15:39
YORUM EKLE

Endress

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını